کد خبر: 431827 A

از سوی مدیریت بحران اعلام شد؛

ستاد مدیریت بحران مازندران در دقایق پایانی چهارشنبه شب با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که تنها دستگاههای خدمات رسان شامل بانک ها ، شهرداری ها ، بیمارستان ها ، فرمانداری ها ، ادارات راهداری و حمل و نقل ، شرکت گاز ، آب و برق تعطیل نیست .

به گزارش ایلنا، ستاد مدیریت بحران مازندران در دقایق پایانی چهارشنبه شب با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که تنها دستگاههای خدمات رسان شامل بانک ها ، شهرداری ها ، بیمارستان ها ، فرمانداری ها ، ادارات راهداری و حمل و نقل ، شرکت گاز ، آب و برق تعطیل نیست .

 این اطلاعیه ، با توجه به وضعیت اضطراری استان به خاطر برف و سرمای کم سابقه ، مدیران کل دستگاههای اجرایی در آماده باش هستند.

هواشناسی مازندران دمای هوای شهر ساری را در ساعات اولیه بامداد پنجشنبه 2 درجه زیر صفر اعلام و پیش بینی کرد که طی ساعات آینده از این هم سردتر شود.

هم اکنون گرم ترین نقطه مازندران رامسر با دمای هوای 2 درجه بالای صفر و سیاه بیشه با دمای 11 درجه زیر صفر است .

مدیرعامل شرکت گاز مازندران هم از افزایش 30 درصدی مصرف گاز در 24 ساعت گذشته خبر داد و اعلام کرد که میزان مصرف از 27 میلیون متر مکعب فراتر رفته است .

بر اساس آخرین گزارش های دریافتی هم اکنون گاز خانگی بخش های زیادی از شهرستان های آمل و بابل قطع است .

شرکت گاز مازندران قطع کردن گاز صنایع بزرگ و پرمصرف را از سه شنبه شب به اجرا گذاشت و روز چهارشنبه هم صنایع دارای سامانه سوخت دوم به سمت مصرف سوخت جایگزین هدایت شدند.

تمامی مراکز عرضه سی ان جی مازندران هم از صبح چهارشنبه تعطیل شد تا از میزان افت فشار گاز استان جلوگیری شود.

فشار گاز بیرون شهری در مازندران شامگاه چهارشنبه بر اساس اعلام مدیرعامل شرکت گاز استان به 130 رسید در حالی که در وضعیت عادی بین 700 تا 800 است . فشار گاز درون شهری هم از 250 در وضعیت عادی به 30 در نخستین ساعات امشب افت کرده بود.

برف و سرما همچنین برق و آب برخی مناطق مازندران را روز چهارشنبه قطع کرده بود که با تلاش اکیپ های امدادی تا حدود زیادی این مشکلات رفع شده است .

 

استان مازندران برق بیمارستان حمل و نقل مدیریت بحران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر