کد خبر: 423779 A

نماینده مردم بابلسر،فریدونکنار و بهنمیر:

نماینده مردم بابلسر،فریدونکار و بهنمیر در مجلس شورای اسلامی گفت:جامعه زمانی رو به پیشرفت خواهد رفت که کارگران از وضعیت شغلی و امنیت اجتماعی برخوردار باشند.

نانوا کناری در نشست اعضاء هیئت مدیره و کانون های کارگران بازنشسته تامین اجتماعی حوزه غرب استان بر اهمیت و توجه اسلام و معصومین به کارگران و نقش آنان اشاره کرد و بیان داشت: رسول گرامى اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) دست کارگرى را بوسید و این بوسه در دین مقدس اسلام بمعنای تکریم واحترام به این ن قشر است.

وی در ادامه توجه به نیاز و مطالبات این قشر شریف و زحمتکش را ضروری عنوان کرد و گفت: بدون شک نقش کارگران و فعالیت آنها در پیشرفت جامعه اسلامی و نیز در راستای پیشبرد اهداف انکار ناپذیر است.

نماینده مردم بابلسر،فریدونکار و بهنمیر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: کار ، تلاش ،همت مضاعف ، تعهد و مسئولیت پذیری  از مهم ترین ویزگی های نیروی انسانی شاغل در مراکز درمانی تابعه استان تهران است.

وی با بیان اینکه ایجاد همبستگی و تعامل میان کارگران از اهمیت بالایی برخوردار است، ادامه داد: این همبستگی و همکاری میان کارگران و بازنشستگان موجب آن خواهد شد که سهم خواهی و دست اندازی به املاک سازمان که متعلق به این قشر زحمتکش است غیر باور بنظرآید.

نانوا کناری با تاکید بر اینکه پیگیری مطالبات کارگران یکی از وظایف نمایندگان است افزود:طرح انجام ادغام بخش درمان تامین اجتماعی با وزارت بهداشت طرحی ناحق و نا بجا است.

 

 

تامین اجتماعی درمان مجلس شورای اسلامی وزارت بهداشت بابلسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر