کد خبر: 401863 A

در استان مازندران نیز روزشماری برای اجرای برنامه های هفته دولت در مازندران تهیه و به فرمانداریها و دستگاهها ارسال گردید.

به گزارش ایلنا ،دبیرستاد بزرگداشت هفته دولت مازندران گفت : از سوی شورای اطلاع رسانی دولت  شعار اقدام و عمل،  ملت-دولت؛ امیدوار و استوار به عنوان شعار هفته دولت امسال انتخاب گردید .

احمد مظفری گفت:  در استان مازندران نیز روزشماری برای اجرای برنامه های هفته دولت در مازندران تهیه و به فرمانداریها و دستگاهها ارسال گردید.

مظفری به عناوین هفته دولت در مازندران اشاره کرد و گفت :  روز سه شنبه 2 / 6 / 95 اولین روز هفته دولت به عنوان اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل ، چهارشنبه 3 / 6 / 95 دومین روز هفته دولت به عنوان حقوق شهروندی ، محرومیت زدایی و روز پنجشنبه 4 / 6 / 95  سومین روز هفته دولت به عنوان کارمند و خدمت نامگذاری شده است .

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت مازندران افزود : جمعه 5 / 6 / 95 به عنوان  معنویت ، مردمداری ، عدالت ورزی شنبه 6 / 6 / 95 به عنوان روز بهداشت و سلامت  ، یکشنبه 7 / 6 / 95 به عنوان برجام ،امنیت و اقتدار ملی و  آخرین روز هفته دولت یعنی هشتم شهریور به عنوان شهیدان رجایی و باهنر الگوهای جاودان خدمت  نامگذاری شده است .

سخنگوی ستاد بزرگداشت هفته دولت از برگزاری دو جشنواره رسانه و خدمت و روابط عمومی و اقدام عمل خبر داد و گفت : در روز هشتم شهریور سالروز شهادت شهیدان سرافراز دولت رجایی و باهنر مراسم بزرگداشتی به طور همزمان در سراسر استان برگزار خواهد شد .

 

 

 

استان مازندران دولت روابط عمومی سلامت ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر