کد خبر: 392941 A

فرماندار محمودآباد:

سعه‌صدر دولت تدبیر و امید بالاست و انتظار داریم انتقادها منصفانه باشد زیرا مدیران ادارات با همه کمبودها تلاش مضاعف می کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از محمودآباد، جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد ظهر امروز و با حضور موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد و موسوی آملی امام جمعه بخش سرخرود و اسماعیلی نماینده مردم شهرستان های محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی و یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد و ابراهیمی دبیر ستاد اقامه نماز استان مازندران و اعضای شورای تامین و شورای اداری در سالن اجتماعات ساختمان شماره 2 فرمانداری تشکیل شد.
 
یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در جلسه شورای اداری این شهرستان که به مناسبت سالگرد اقامه اولین نماز جمعه کشور برگزار می شد مهمترین اصل در توسعه و پیشرفت اقتصادی هر جامعه ای  مبارزه با فساد اقتصادی است و مهمترین عامل در سالم سازی محیط اداری و کاهش فساد اقتصادی ارتقاء معنویت و نماز در دستگاه های دولتی است.
 
وی گفت: ارتقا و توجه به نماز موجب افزایش احساس مسوولیت و وجدان کاری و محورهای اخلاقی و فروتنی  و در نهایت تحقق حقوق شهروندی می شود.
 
یوسف پور تصریح کرد: روح نماز در سیستم های اداری ما جاری است و اگر افزایش پیدا کند فضاهای مناسب تری خواهیم داشت و در افزایش بهره وری در حوزه کارکردی ادارات تاثیر مستقیم دارد.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد با اشاره به انتقادها  بر علیه دولت گفت: سعه صدر دولت تدبیر و امید بالاست. نقد منصفانه خوب است و موجب رشد و ارتقاء دولت و جامعه می شود و انتظار داریم انتقادها منصفانه باشد زیرا مدیران ادارات با همه کمبودها تلاش مضاعف می کنند.
 
وی افزود: از بُعد اعتباری در حال حاضر در محدودیت فراوانی هستیم و تلاش مدیران در شرایط کنونی جای تقدیر و تشکر دارد.
 
فرماندار شهرستان محمودآباد با اشاره به مشکلات اقتصادی جامعه گفت: از حداقل ها برای توسعه شهرستان بهره گیری می کنیم و به حمایت های همه اقشار تاثیرگذار جامعه از جمله ائمه جماعت و نماینده مجلس نیاز داریم .
 
وی اضافه کرد برای عبور از این شرایط سخت و دشوار نیاز به همراهی و حمایت داریم تا به پیشرفت و توسعه دست یابیم و این مهم موجب کاهش شکاف ها و ترمیم فاصله ها در جامعه می شود .
 
رئیس شورای اداری شهرستان محمودآباد با اشاره به تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی و نشست با روسای تمام شعب بانک های عامل استان گفت: پیگر سیاست های ابلاغی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی در شهرستان هستیم و مقرر شد بانک های عامل در راستای تقویت و توسعه فعالیت های بنگاه های اقتصادی زود بازده نسبت به پرداخت تسهیلات بانکی اقدام و اهتمام ویژه ای داشته باشند.
 
وی در پایان با اشاره به حضور مدیران در روستاها به منظور رفع و حل مشکلات مردم گفت: همواره به اتفاق نماینده مجلس شورای اسلامی و مدیران ادارات در روستاهای بخش مرکزی و سرخرود حضور یافته و حضور مدیران در روستاها بیانگر احساس مسوولیت در راستای حل مشکلات شهروندان روستایی است .
اقتصاد مقاومتی جامعه دولت رشد نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر