کد خبر: 373825 A

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از اعطای مشوقات ویژه به واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری ، سید مصطفی موسوی اظهار داشت: در راستای حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی دارای قرارداد حق بهره برداری از زمین، اعیانی و تأسیسات، در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور اعم از صنعتی، بنگاه‌های خدمات عمومی، واحدهای فناوری و کسب و کار و واحدهای کارگاهی که مشمول پرداخت تعدیل بدهی معوق بوده و تاکنون موفق به پرداخت مبالغ اعم از اصل بدهی و تعدیل معوقه نشده، قابل اجرا است.

وی با اشاره به نامگذاری سال 95 از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل افزود: این دستورالعمل ابلاغی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به‌منظور حمایت و رفع موانع تولید، ایجاد انگیزه و افزایش سرمایه‌گذار، رونق تولید و اشتغالزایی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می‌شود.

موسوی تصریح کرد: براساس این دستورالعمل، طرف‌های قراردادی که 100 درصد اسناد تعهدی خود را تا زمان ابلاغ این دستورالعمل پرداخت کرده  ولی تعدیل آنها تاکنون مورد بخشودگی قرار نگرفته، مشمول تخفیفات اعطای این دستورالعمل خواهند شد.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: واحدهای تولیدی بهره بردار، دارای پایان کار یا در مرحله نصب ماشین آلات قرار دارند در صورت پرداخت 50 درصد اصل بدهی، مشمول 75 درصد بخشودگی جرائم دیرکرد قرار خواهند گرفت و چنانچه 100 درصد مبلغ اصل بدهی تا 90 درصد جرایم تأخیر بخشوده می‌شود.

وی تأکید کرد: واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تا پایان شهریور 95 می‌توانند از دستورالعمل اعطای مشوقات ویژه در جهت رونق بخش تولید و صنعت استفاده کنند.

 

سرمایه صنایع کوچک فناوری کسب و کار مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر