کد خبر: 373338 A

منتخب مردم قائمشهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه شمالی در مجلس دهم:

مازندران در بخش صنعت با مشکلات زیادی رو برو است که مشکلات زیست محیطی یکی از موانع و مشکلات در این زمینه محسوب می شود که نیاز به راهکاری جدی در این زمینه وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، عبدالله رضیان در سومین جلسه شورای اداری سال ۹۵ که در با حضور معاون رئیس جمهور در سالن شماره یک استانداری مازندران برگزار شد به مشکلات موجود در بخش های مختلف استان اشاره کرد و اظهار داشت: استان های شمالی به دلیل برخورداری از موهبات الهی از وجه مشترکی برخوردارند که زمینه ایجاد ظرفیت در بخش های مختلف برای آنها وجود دارد.
 
وی افزود: زیر ساخت های جاده ای مازندران از جمله مهترین زیر ساخت ها تلقی می شود که غیر از مردم استان گردشگران و مسافران  با عبور از این مسیراز آن بهره مند می شوند.
 
منتخب مردم قائمشهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه شمالی در مجلس دهم با اشاره ترافیک سنگین حد فاصل بین زیرآب و شیرگاه  خواستار رفع این مشکل در جهت بهبود به وضعیت فعلی این منطقه شد.
 
رضیان به صنعت گردشگری و تورسیت اشاره کرد و افزود: مازندران از صنعت خوبی برخوردار است بنابراین لازم است تا تمهیداتی در راستای اقتصاد مقاومتی با نگاه ویژه گردشگری اتخاذ شود تا زمینه بهرمندی گردشگران در استان فراهم شود.
 
وی  با بیان اینکه توسعه مازندران مورد غفلت قرار گرفته است خواستار نگاه ویژه به این بخش از توسعه استان شد .
 
رضیان ادامه داد: مازندران در بخش صنعت با مشکلات زیادی رو برو است که مشکلات زیست محیطی یکی از موانع و مشکلات در این زمینه محسوب می شود که نیاز به راهکاری جدی در این زمینه وجود دارد.
 
وی با ابراز ناخرسندی و اعلام اینکه شهرک های صنعتی استان از مشکلات زیادی برخوردار هستند از جمله می توان به شهرک های صنعتی بشل اشاره کرد که می طلبد در راستای مرتفع کردن مشکل این واحد های صنعتی این واحد ها در پنجره واحدی که در استان تعریف شده است لحاظ کرد.
 
رضیان ،بیکاری و اشتغال از دیگر دغدغه های مهم استان عنوان کرد و گفت: دستگاه های اجرایی از سرمایه های واحد حمایت کنند تا زمینه اشتغال فراهم شود.

 

بیکاری جاده زیست محیطی صنعت مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر