کد خبر: 373334 A

فرمانده سپاه شهرستان بهشهر

امروز باید با توده های تکفیری در داخل کشور مبارزه می کردیم و در حال حاضر خط مقدم ایران در سوریه است و افراد زیادی داوطلب رفتن به سوریه و کمک به جبهه مقاومت می باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر ، فرمانده سپاه شهرستان بهشهر در جلسه شورای اداری امروز اظهار داشت:همه مسئولان ، فرهیختگان ، دانشگاهیان  می توانند با تبیین و روشنگری اهداف شهدا بویژه شهدای مدافع حرم جنگ روانی دشمن را خنثی کنند.
 
سرهنگ علی نجفی گفت: اگر جان فشانی های شهدا و رزمندگان ما نبود امروز باید با توده های تکفیری در داخل کشور مبارزه می کردیم و در حال حاضر خط مقدم ایران در سوریه است و افراد زیادی داوطلب رفتن به سوریه و کمک به جبهه مقاومت می باشند.
 
وی با اشاره به برنامه های در نظر گرفته شده برای خنثی سازی عملیات روانی دشمن ادامه داد: در همین راستا تجمع اولیه و راهپیمایی با عنوان استمرار حرکت شهدای مدافع حرم در روز دوشنبه سوم خرداد برگزار می شود.
 
فرماندار سپاه شهرستان بهشهر اظهار داشت: راهپیمایی برادران از حسینیه قتلگاه و خواهران ازمسجد مهدیه آغاز و در پارک ملت قطعنامه خوانده می شود.

سرهنگ علی نجفی هدف از این راهپیمایی را به پا خواستن مردم بهشهر و مازندران دانست و افزود: کابلی ها ، قنبری ها و بلباسی های دیگری هستند که با قدرت و ایستادگی اماده مبارزه با استکبار جهانی می باشند.

 

استکبار جهانی ایران سوریه فرماندار بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر