کد خبر: 373332 A

استاندار مازندران در سومین جلسه شورای اداری:

روند پیگیری فعالیت های اقتصادی و تحقق فرامین رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی افدام و عمل در مازندران در حا ل اجراست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، ربیع فلاح جلودار در سومین جلسه شورای اداری مازندران که با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور تشکیل شد با اشاره به اینکه شورای برنامه ریزی استان های شمال کشور امروز با حضور معاون رئیس جمهور در استان برگزار شد، اظهار داشت: روند پیگیری فعالیت های اقتصادی و تحقق فرامین رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی افدام و عمل در مازندران در حا ل اجراست.
 
وی افزود: نخستین جلسه منطقه ای در حوزه اقتصاد مقاومتی و پیگیری روند فعالیت های مربوط به اقتصاد مقاوتی در استان های شمالی کشور از اهداف سفر معاون ریاست جمهوری به مازندران بوده است.
 
استاندار مازندران با بیان اینکه ماموریت استان در حول محور اقتصادی است ، گفت: این روند به دلیل وفاق و همدلی مسئولان استانی در راستای تحقق فرامین رهبری و توسعه  و ارتقای اقتصادی رو به پیشرفت است.
 
فلاح ، ادامه داد: ایجاد اشتغال و توسعه اقتصاد در راس همه فعالیت های مسئولان استان قرار دارد و تلاش می شود تا بخشی از اقدامات تا پایان سال به اتمام رسد و بخشی دیگر که نیاز به فرصت بیشتری است در ادامه این فعالیت ها قرار گرفته و عملیاتی شود.
 
وی ، یادآور شد: فردا به روز سربازان گمنام نامگذاری شده است ضمن تبریک این روز همه ما در جهت تعالی و پیشرفت استان همچنین تحقق فرامین رهبری گام های موثری بر خواهیم داشت.

 

اقتصاد مقاومتی ایجاد اشتغال شورای اداری معاون ل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر