کد خبر: 373176 A

استاندار مازندران، در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان های منطقه ۱ کشور:

استاندار مازندران گفت:10درصد از اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای مازندران به صورت وجوه اداره شده برای حمایت از سرمایه گذاری و رونق تولید بخش غیر دولتی اختصاص داده شده است.

به گزارش ایلنا از ساری ؛ ربیع فلاح جلودار صبح امروز درنشست مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان‌های منطقه یک کشور  که با حضور دکتر نوبخت؛ معاون رئیس جمهور در ساری برگزار شد با اشاره به نامگذاری سال 95 به عنوان " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل " از سوی مقام معظم رهبری،اظهار داشت: تاکنون 9 جلسه در حوزه اقتصاد مقاومتی برگزار و تصمیاتی در خصوص حرکت به سوی نظام مدیریتی خلاق و نوآور به منظور اتخاذ تصمیم سریع و قاطع گرفته شده است.

وی افزود:در این راستا، ساختار و تشکیلات اجرایی و نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصادی نیز به تصویب رسیده است.

فلاح با بیان این که در توزیع اعتبارات سال 95 برای تامین اعتبار پروژه های اقتصاد مقاومتی اولویت قائل شده ایم، یاد آور شد: 2 درصد از سایر اعتبارات هزینه یی دستگاه های اجرایی استان به اصلاح فرایندها و استقرار نظام مدیریت عملکرد اختصاص یافته است.

استاندار مازندران  با بیان این که توسعه صادرات از برنامه های محوری استان است تصریح نمود:10درصد از اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای مازندران به صورت وجوه اداره شده برای حمایت از سرمایه گذاری و رونق تولید بخش غیر دولتی اختصاص داده شده است

وی ادامه داد : در این راستا شاهد حضور هیئت های مختلف روسی برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری بوده ایم و صادرات نخستین محموله محصولات لبنی مازندران به روسیه در هفته گذشته، نشانگر عزم استان برای حضور جدی در بازار های هدف است.

فلاح در پایان گفت: مدیران شهرستانی برای تحقق اقتصاد مقاومتی توجیه شده اند و برخی دوره های آموزشی لازم در این راستا برگزار شده است.

 

 

استان مازندران تملک دارایی سرمایه گذاری برنامه ریزی نشست مشترک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر