کد خبر: 360728 A

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران:

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران گفت:معلمان باید با رعایت تمام الگوها شخصیتی، الگوی مناسب برای فرزندان و دانش آموزان جامعه باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری ؛علیرضا یونسی  در جلسه بزرگداشت مقام معلم  که در سالن شماره دو استانداری مازندران برگزار شد، اظهار داشت:شهید مطهری فیلسوف، علامه و دانشمند زمان  بود که  طبق فرموده امام خمینی(ره) مطهری پاره  تن من بود ، به ظلمت ها نور می بخشید.
وی افزود: مطهری در طهارت روح،قدرت بیان و شهامت بی نظیر بود که باید از دوران  کودکی و از مقطع پیش دبستانی دانش آموزان را با افکار، اندیشه، برنامه ، معرفت و آگاهی مطهری آشنا کنیم.
 معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران ، گفت : معلمان سرمایه‌های معنوی جامعه هستند که باید با رعایت  تمام  الگوها شخصیتی، الگوی مناسب برای فرزندان و دانش آموزان جامعه باشند.
یونسی بیان داشت: فرماندارن ، بخشداران  و دهیاران در فرمانداری ها، بخش ها و روستاهها نسبت به  تشیکل ستاد تجلیل و تکریم از مقام معلم اقدام کنند.
معاون سیاسی امنیتی مازندران  گفت: در برنامه‌های تجلیل از معلمان تنها به  تجلیل خلاصه نشود بلکه برنامه‌ها رنگ و بوی معرفت مطهری داشته باشد.
یونسی با بیان اینکه سازمان های فرهنگی نیز با بودجه  فرهنگی خود در این  امر شرکت کنند ،افزود:ادارات  کل و سازمان  ها در دستگاه خود به بزرگداشت مقام معلم بپردازند وازعلما، معلمان  واساتید دستگاه  خود تقدیر و تجلیل کنند که بعد از پایان هفته معلم به  بهترین  دستگاهی که مورد تایید آموزش وپرورش باشد جوایز نفیسی اهدا می‌شود.
وی گفت: بابرنامه ریزی دقیق و منسجم می توانیم به این مراسم  رنگ و بوی مردمی بدهیم  و مردم  نیز در این  امر سهم مهمی داشته  باشند.
معاون سیاسی امنیتی مازندران بیان داشت: دیدار با خانواده معلمان شهید، معلمان آزاده، معلمان جانباز و معلمان بیمار در دستور کار قرار گیرد.

 وی افزود: می طلبد تا همه باید با تعامل و همکاری با دستگاههای اجرایی، مردم، صدا وسیما و اصحاب رسانه  بتوانیم  در  آگاهی بخشی افکار عمومی از مقام  ارزشمند و والای  معلمان  تقدیر کنیم.

 

اصحاب رسانه بودجه جامعه دانش آموزان سرمایه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر