کد خبر: 248730 A

در سومین روز از دهه فجر؛

در سال جاری به همت دولت، ۱۷ خانه بهداشت به طور همزمان در روستاهای قائمشهر در دست ساخت است که از این تعداد ۱۱ واحد کامل آماده بهره‌برداری و کار ساخت پنج خانه دیگر تا پایان امسال به پایان می‌رسد.

با حضور مسئولین شهرستانی دو خانه بهداشت در روستای خطیرکلا و حاجی‌کلای ارزلو به بهره‌برداری رسید و با کلنگ‌زنی یک واحد دهیاری در روستای حاجی‌کلا، عملیات اجرایی ساخت آن آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، سید ابوالقاسم فاضلی در افتتاح دو خانه بهداشت با بیان اینکه در سال ۹۰ تنها دو خانه بهداشت در این شهرستان به بهره‌برداری رسید اظهار داشت: در سال جاری به همت دولت، ۱۷ خانه بهداشت به طور همزمان در روستاهای قائمشهر در دست ساخت است که از این تعداد ۱۱ واحد کامل آماده بهره‌برداری و کار ساخت پنج خانه دیگر تا پایان امسال به پایان می‌رسد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان قا‌ئمشهر افزود: اعتبار ساخت پروژه بهداشتی درمانی روستای خطیرکلا را ۵۵ میلیون تومان بوده و هنوز به طور کامل تجهیز نشده ور در حال حاضر دو روز در هفته پزشک دارد.

وی اعتبار پروژه خانه بهداشت روستای حاجی‌کلای ارزلو را ۴۰ میلیون تومان برشمرد و گفت: اعتبار تجهیز این واحد بهداشتی، ۵ میلیون تومان بوده‌ است.

پزشک دولت دهه فجر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهر قائم افتتاح پایان بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر