کد خبر: 248684 A

در ایام دهه مبارک فجر صورت می گیرد:

احداثدیوار سنگ وملات محورهای چلاو – پاریمه –تیار، دو راهی مدرسه وگنگرجکلا، بلیران و درکاپی و همچنین عملیات زیرسازی وآسفالت محورهای روستایی نو آباد هراز پی، مرزنگو، کمانگر کلا دابو از جمله پروژه های است که در این ایام به بهره برداری می رسد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل گفت: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر ۱۰ پروژه عمرانی در حوزه راه روستایی این شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره راه و شهرسازی استان مازندران علیرضا یوسفی اظهار داشت: دهه فجر ایام مناسبی است تا ضمن تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی، خدمتگزاری به مردم ولایتمدار استان در قالب اجرای عملیات عمرانی بروز نماید.

وی در ادامه عنوان نمود: از این رو این اداره در ایام الله دهه مبارک فجر در حوزه راه های روستایی ۱۰ پروژه در قالب احداثدیوار به طول ۲۷۰ متر و بهسازی و آسفالت به طول ۷کیلومتر به بهره برداری می رساند.

رئیس اداره راه و شهرسازی آمل بیان داشت: احداثدیوار سنگ وملات محورهای چلاو – پاریمه –تیار، دو راهی مدرسه وگنگرجکلا، بلیران و درکاپی و همچنین عملیات زیرسازی وآسفالت محورهای روستایی نو آباد هراز پی، مرزنگو، کمانگر کلا دابو از جمله پروژه های است که در این ایام به بهره برداری می رسد.

گفتنی است اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در ایام الله دهه فجر در حوزه راه بیش از ۱۵۶ پروژه را در بخش راه اصلی، فرعی و روستایی با اعتباری بالغ بر ۷۲۳ میلیارد ریال به بهره برداری می رساند.

آرمان های انقلاب اسلامی اداره راه و شهرسازی استان مازندران دهه فجر راه و شهرسازی استان روابط عمومی مدرسه بهره روستایی ایام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر