کد خبر: 248568 A

استاندار مازندران:

در ایام الله دهه فجر امسال در مازندران ۱۳۸۵پروژه با اعتبار ۶۵۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

استاندار مازندران گفت: در مدت ۳۵ سال اخیر کارهای بسیار بزرگی اتفاق افتاده و این تحولات عظیم با تمام اعصار و دوران ها قابل قیاس نیست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری رامسر ربیع فلاح صبح امروز در آیین افتتاح پل صفارود شهر رامسر افزود: مهمترین شعار ملت استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود و مردم ما در پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن حرکت مقتدرانه در مسیر تعالی و پیشرفت نقش محوری داشتند.

وی ادامه داد: امروز در دنیا تها کشوری هستیم که منادی استقلال و عدالت خواهی بوده و با خود باوری بوجود آمده صدور انقلاب محقق شد.

فلاح، اظهار داشت: امروز در جمهوری اسلامی همه موانع با مشارکت مردم برداشته شده و کارهای بسیار بزرگی صورت گرفته است.

نماینده عالی دولت در مازندران، ادامه داد: در ایام الله دهه فجر امسال در مازندران ۱۳۸۵پروژه با اعتبار ۶۵۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

استاندار مازندران گفت: رامسر در زمره یکی از مهمترین شهرهای گردشگری دنیاست و متاسفانه طی این سالها بدلیل عدم مدیریت صحیح و عدم به کار گیری امکانات با مشکلات مواجه بوده اما امروز شاهد همستگی، مدیریت و برنامه ریزی درست برای شکوفایی قابلیت های آن هستیم و باید با ایجاد زیرساخت ها، امکانات مردم و بخش خصوصی را در طرح ها مشارکت بدهیم.

شهردار رامسر نیز در ارتباط با این پروژه گفت: افتتاح پل صفارود در راستای کاهش بارترافیکی و بهبود عبور و مرور شهری بوده است.

نصرت الله کوزه گر افزود: این پروژه از سال ۸۳ آغاز و با اعتبار حدود ۱۳ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: طول این پل ۱۰۰ متر، عرض آن ۱۷ متر، مساحت پیاده رو ۱۲۸۱ مترونرده حفاظتی ۳۷۳ متر است.

کلنگ زنی مرکزآموزش هتلداری و گردشگری مرکز فنی و حرفه ای کوثرو هتل کارن از دیگر پروژه هایی بود که با حضور استاندار مازندران، معاونین عمرانی، توسعه مدیریت و منابع انسانی، مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندرانو مسولان استانی و شهرستانی و خبرنگاران به بهره برداری رسید.

استقلال انقلاب پیروزی انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی دهه فجر روابط عمومی روابط عمومی و امور بین الملل فنی و حرفه ای گردشگری مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر