کد خبر: 248548 A

با حضورمسئولین شهرستانی؛

محتوای این جشنواره بر محور فرهنگ بومی، محلی و حفظ ارزشهای اسلامی با تلفیق از فرهنگ مازندرانی ضرب المثلها و آداب مازندرانی و تطبیق آن با آیات قران و روایت معصومین است.

مدیر آموزش و پرورش قائم شهر گفت: اولین جشنواره بزرگ دختران انقلاب با شرکت پرشور دانش آموز دختر قائم شهری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، محمد رسولی پیش از ظهر امروز، در حاشیه جشن بزرگ دختران انقلاب که در سالن امامعلی حبیبی قائم شهر برگزار شد ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: این جشن به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور پرشور دانش آموزان دختر دوره راهنمایی و متوسطه برگزار شد.

وی افزود: این همایش یادآور تجدید میثاق دختران انقلاب با آرمانهای نظام، انقلاب و رهبری است تا رشادتهای جوانان و ملت ایران در دوران انقلاب ماندگار بماند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قائم شهر به استقبال پرشور دختران دانش آموز همراه با مدیران و مربیان اشاره و تصریح کرد: در این جشنواره بیش از ۲۲۰۰ نفر دعوت شدند و حضور بهم رساندند.

رسولی اظهار داشت: محتوای این جشنواره بر محور فرهنگ بومی، محلی و حفظ ارزشهای اسلامی با تلفیق از فرهنگ مازندرانی ضرب المثلها و آداب مازندرانی و تطبیق آن با آیات قران و روایت معصومین است.

وی با بیان اینکه اولین جشنواره دختران انقلاب با هدف پیوند دختران با نظام و انقلاب برگزار شد از حضور بیش از ۳۷۰۰ نفر در این همایش خبر داد و افزود: به جرأت می توان گفت این حضور در کشور بی سابقه بود.

گفتنی است در حاشیه این همایش، جشنواره غذاهای محلی، بازیهای بومی و سنتی، ترویج گویش مازنی برگزار شد.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان انقلاب دانش آموز دانش آموزان دهه فجر ملت ایران برگزار قائم دختران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر