کد خبر: 248437 A

معاون سیاسی و امنیتی استاندار:

بیشتر انقلاب جهان دلیل انقلابشان اقتصاد بوده است و همه آنها بعد از مدت کوتاهی از هم پاشید اما انقلاب اسلامی همچنان پایدار است.

علیرضا یونسی در مراسم افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب در ساری با اشاره به اینکه خدایی ترین انقلاب از ابد تا ازل بعد از انبیاء انقلاب اسلامی بوده است اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران معجزه قرن و انفجار نور بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، وی افزود: بیشتر انقلاب جهان دلیل انقلابشان اقتصاد بوده است و همه آنها بعد از مدت کوتاهی از هم پاشید اما انقلاب اسلامی همچنان پایدار است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار با بیان اینکه توسعه ملی هر جامعه ای نیازمند دانش است ابراز داشت: تفاوت دنیای امروز با دنیای دیروز در فناوری است.

وی با اشاره به اینکه فناوری و تکنولوژی فرزند علم قلمداد می شود افزود: نظریه های افراطی وجود داشته که سعادت انسان در گرو ترک دنیا می دانستند اسلام این مسئله را تکذیب کرد.

یونسی یکی از رسیدن به کمال را دانش و علم آموزی و کتابخوانی دانست و اظهار داشت: علم کاشف واقعیت هاست.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار افزود: انقلاب اسلامی ما یکی از شگفت انگیزترین و معجزه آساترین انقلاب هایی است که در اواخر قرن بیست در قطعه ای از خاک پاک سرزمین آغاز شده است.

یونسی اظهار داشت: ایران اسلامی در مسیر جهانی شدن قرار دارد و ما می توانیم با فناوریهای مدرن فرهنگ و اندیشه های خودمان را جهانی کنیم.

وی بیان داشت: فرهنگ ما از شرایط و قابلیت های خوبی برخوردار است و می تواند پرچمدار همه فضیلت ها باشد.
یونسی با بیان اینکه فرهنگ ما دارای ویژگی های معرفتی و اندیشه های اسلام است، گفت: فرهنگ غربی مادی گرایی و ظاهر سازی است اما فرهنگ ما مبتنی بر عقلانیت است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندارعلم را کاشف واقعیات دانست و ابراز داشت: واقعیتی جدا از انسان در این دنیا وجود دارد که مساوی با ماده نیست.

اقتصاد انقلاب انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی ایران ایران اسلامی جامعه جهان خاک فناوری معاون سیاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر