کد خبر: 242433 A

مسئول روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری رامسر خبرداد؛

در این شورا از ظرفیت رسانه ها در حوزه های مختلف از جمله صدا و سیما، نشریات محلی، خبرگزاری ها، بانوان خبرنگار، خبرنگاران جوان، فعالین سایت ها و فضاهای مجازی استفاده شده است.

مسئول روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری رامسر گفت: در راستای استفاده از ظرفیت رسانه ها و خبرنگاران درزمینه اطلاع رسانی و ایجاد تعامل و هماهنگی و با توجه به اینکه رامسر جزو مقاصد برتر گردشگری کشور است در قالب برگزاری انتخابات شورای هماهنگی اطلاع رسانی شهرستان رامسر با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد.

به گزارش ایلنا، عباس احمدی ماچیانی ادامه داد: در این شورا از ظرفیت رسانه ها در حوزه های مختلف از جمله صدا و سیما، نشریات محلی، خبرگزاری ها، بانوان خبرنگار، خبرنگاران جوان، فعالین سایت ها و فضاهای مجازی استفاده شده است.

وی اظهار داشت: شهرستان رامسر به لحاظ ظرفیت های ویژه گردشگری و موقعیت خاص و منحصر بفرد و دارا بودن برندی جهانی، سالانه میزبان کنفرانس ها، همایش ها، سمینارها و رویدادهای خبری ملی و بین المللی است و در این راستا تلاش خبرنگاران شهرستان شایسته تقدیر است.

احمدی، افزود: خوشبختانه خبرنگاران شهرستان رامسر در غرب مازندران به لحاظ عملکرد، تلاش های گستره خبری، وفاق و همدلی نمونه و الگو می باشند.

وی تصریح نمود: انتظار داریم با تشکیل این شورا و بهره مندی از نظرات یکایک خبرنگاران بتوانیم در عرصه اطلاع رسانی به موفقیت ها و دستاوردهای خوبی برسیم.

اداره فرهنگ و ارشاد استفاده از ظرفیت انتخابات رسانه روابط عمومی و امور بین الملل صدا و سیما گردشگری شهرستان رامسر رسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر