کد خبر: 239838 A

سرپرست شهرداری دابودشت خبرداد:

یکی از آرزوهای دیرینه مردم این شهر داشتن پارک برای پرکردن اوقات فراغت بود که خوشبختانه با همت وتلاش اعضای شورای اسلامی شهر وشهردار سابق این پارک دررزمینی بمساحت ۲۵۰۰ متر مربع با دارابودن امکاناتی ازقبیل لوازم بازی کودکان، چراغ پارکی، نیمکت های فلزی، ست ورزشی کامل، سرویس بهداشتی واتاق نگهبانی می باشد که همزمان با دهه فجر افتتاح و به بهره برداری می رسد.

سرپرست شهرداری دابودشت گفت: این شهرداری، به برکت وحدت وهمدلی که بین اعضای شورای اسلامی شهر، امام جمعه، بخشدار ودیگر مسئولین وجوددارد شاهد اجرای پروژه های عمرانی درراه رسیدن به اهدافمان که همان داشتن شهری آباد است می باشد.

به گزارش ایلنا، محمد امین شکری، با بیان اینکه امروز اگر عمران وآبادانی دراین شهر دیده می شود به همت وتلاش پرسنل سخت کوش شهرداری صورت گرفته ویا درحال انجام می باشد افزود: سازمان دادن هر فعالیت شهری بدون مشارکت مردم در هر جای دنیا به شکست منجر می شود و روشن است که طرح های توسعه شهری باید تطابق لازم را با نیازهای جامعه داشته باشند و آنها را منعکس کنند.

شکری، با اشاره به نامگذاری سالجاری به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، اضافه کرد: رهبر حکیم وفرزانه انقلاب اسلامی با درایت وتدبیر واشرافی که بر مسائل داخلی وجهانی دارند سال ۹۳ را سال اقتصاد وفرهنگ نام نهادند تا عزم ملی ومدیریت جهادی مسئولان راهبرد اصلی کشورباشد و باعثشکوفایی اقتصادی وتعالی فرهنگی کشور شود.

وی یادآورشد: مردم ولایتمدار، انقلابی و نجیب شهر دابودشت شایسته بهترین خدمات هستند و با وجود برخی کمبودها و نارسایی ها، همواره در خط نظام و انقلاب حرکت کرده و حمایت وپشتیبانی خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته اند.

سرپرست شهرداری دابودشت با اشاره به اینکه دردهه فجر امسال دوپروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال افتتاح وبه بهره برداری می رسد خاطر نشان کرد: یکی از آرزوهای دیرینه مردم این شهر داشتن پارک برای پرکردن اوقات فراغت بود که خوشبختانه با همت وتلاش اعضای شورای اسلامی شهر وشهردار سابق این پارک دررزمینی بمساحت ۲۵۰۰ متر مربع با دارابودن امکاناتی ازقبیل لوازم بازی کودکان، چراغ پارکی، نیمکت های فلزی، ست ورزشی کامل، سرویس بهداشتی واتاق نگهبانی می باشد که همزمان با دهه فجر افتتاح و به بهره برداری می رسد.

شکری، با اشاره به اینکه شهر دابودشت درورودی شهرهای آمل وفریدونکنار قراردارد گفت: خوشبختانه این شهر در مسیر جاده ترانزیتی آمل به بابل قراردارد وبرای سهولت دسترسی رانندگان ومسافران به CNG جایگاهی به همین منظور با کمک مسئولین استانی وشهرستانی درزمینی بمساحت ۱۰۰۰ متر مربع وبا هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال آماده شده که همزمان با دهه فجر افتتاح و به بهره برداری می رسد.

سرپرست شهرداری دابودشت ادامه داد: این جایگاه دارای ۴ عدد نازل با ۲عدد دیسپنسر بصورت شبانه روزی در۳ شیفت کاری به ۵۰۰ دستگاه می تواند خدمت رسانی کند.

وی، گفت: امید است با افتتاح این پروژه‌ها بتوانیم در رفع مشکلات مردم تلاش کرده و آرامش و توسعه خوبی را در منطقه فراهم کنیم.

شکری، به اجرای پروژه های دردست اجرا تاکید کرد و افزود: خوشبختانه تمام اعضای شورای اسلامی شهر براین واقف هستند که مردم این شهر نیازمند خدمات بیشتری هستند و پروژه هایی از قبیل خاکبرداری، زیرسازی وآسفالت خیابان دریا بطول ۸۰۰ متر وعرض ۱۸ متر با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان، احداثکانال با جدول پیش ساخته خیابان دریا بطول ۸۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان، احداثبلوار کندرو خیابان آمل به بابل بطول ۱۶۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان، قطع گاردیل واجرای بلوار وسط خیابان آمل به بابل بطول ۱۵۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان، اجرای بلوار خیابان سعدی بطول ۴۰۰ متر بااعتباری بالغ بر ۴۰ میلیون تومان، اجرای رمپ ورود وخروج جایگاه CNG شهرداری بمساحت ۳۰۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان که شامل خاکبرداری، زیرسازی و آسفالت می باشد در دست اقدام قرار دارد.

وی درپایان تاکید کرد: امیدواریم با وحدت رویه، آهنگ توسعه شهر دابودشت را با همراهی مسئولان ارشد استانی، شهرستانی ومشارکت مردم در پیش گیریم و گامی در جهت بهبود خدمات مطلوبتر به مردم این دیار داشته باشیم.

اعضای شورای اسلامی شهر انقلاب انقلاب اسلامی اوقات فراغت بازی جامعه دهه فجر شهرداری کودکان مشکلات مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر