کد خبر: 236520 A

با حضور فرماندار نکاء برگزار شد؛

شهدا شمع و چراغ بشریت در زندگی هستند، ما هر چه داریم از شهدا داریم و باید برای زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا تمام تلاش و کوششمان را انجام دهیم.

فرماندار شهرستان نکاء گفت: ما هر چه داریم از شهدا داریم و باید برای زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا تمام تلاش و کوششمان را انجام دهیم.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، تورنمنت کشوری تکواندو گرامیداشت سردار شهید طوسی با حضور پدر بزرگوار سردار طوسی، فرماندار، روسای هیئت های ورزشی و جمعی از مدیران شهرستانی در سالن سردار طوسی این شهرستان برگزار شد.

رحیم قاسمی طوسی در حاشیه این تورنمنت اظهار داشت: شهدا شمع و چراغ بشریت در زندگی هستند، ما هر چه داریم از شهدا داریم و باید برای زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا تمام تلاش و کوششمان را انجام دهیم.

فرماندار نکا افزود: امروزه که دشمن بجای جنگ نظامی وارد جنگ نرم و فرهنگی شده است باید متوجه باشیم تا مدیون خون شهدا و ایثارگری رزمندگان عزیزنشویم.

وی، در ادامه بیان داشت: بسیار خوشحالم که امروز در جمع شما ورزشکاران عزیز هستم. همانطوری که شهیدان ما قهرمانانه در جنگ حضور یافتند و پهلوانانه به شهادت رسیدند امیدوارم شما هم به تاسی از شهدا ادامه دهنده خون پاک آنان باشید و مرام و منش پهلوانی برایتان با ارزش تر از رتبه و مقام باشد که یقینا همینگونه است.

گفتنی است در حاشیه این مراسم از پدر بزرگوار سردار شهید طوسی، پیشکسوتان و قهرمانان این رشته تجلیل به عمل آمد.

پدر پیشکسوتان تکواندو جنگ روابط عمومی فرماندار برگزار سردار شهدا طوسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر