کد خبر: 236519 A

فرماندار رامسر:

مسولان باید در درجه اول فضای وفاق، همدلی و همگرایی را در بین کارکنان زیر مجموعه بوجود آورند که این مهم روند خدمت رسانی را نیزتسریع می بخشد.

فرماندارشهرستان رامسر گفت: مهمترین وظیفه مسولان خدمت شایسته به مردم است و همه ادارات بویژه دستگاههای خدمات رسان کارگشایی مردم را در دستور کاری جدی قرار دهند.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری رامسرحسین سروری، در بازدید از اداره آب و فاضلاب شهری که اعضای تیم بازرسی فرمانداری نیز حضور داشتند افزود: دستگاههای اجرایی باید نگاه کارشناسانه و تعاملی با هم داشته باشند وزمان پاسخگویی به ارباب رجوع باید کمتر شود.

وی اظهار داشت: مسولان باید در درجه اول فضای وفاق، همدلی و همگرایی را در بین کارکنان زیر مجموعه بوجود آورند که این مهم روند خدمت رسانی را نیزتسریع می بخشد.

فرماندار رامسر تاکید نمود: باید تفویض اختیارات لازم از سوی مدیر دستگاه در چارچوب قانون به معاونین و مسئولان ذیربط صورت گرفته تاکارهای مردم بهتر رسیدگی شود.

سروری ادامه داد: شهرستان رامسر دارای موقعیت ویژه گردشگری است و باید خدمات رسانی در تمام حوزه ها در حد شایسته و مطلوب باشد.

وی گفت: مدیران دستگاهها باید بر اساس برنامه ریزی و اولویت بندی فعالیت داشته باشند و قطعا روزمرگی موجب طولانی شدن کارهای زیربنایی است.

فرماندار رامسر، تاکید نمود: مدیر و مجموعه آب و فاضلاب شهری رامسر باید پیرامون ایجاد زیرساخت های مناسب، رفع مشکلات و در اختیار قرار دادن آب شرب مناسب به شهروندان تلاش و همت نمایند.

محسن یوسفی مسول بازرسی و پاسخگویی به شکایات فرمانداری رامسر نیز در حاشیه گفت: بازدید از ادارات چهارشنبه ها با حضور فرماندار و تیم بازرسی بطور منظم صورت می گیرد.

آب و فاضلاب خدمات رسانی خدمت رسانی روابط عمومی و امور بین الملل فرماندار قانون گردشگری مشکلات مردم رامسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر