کد خبر: 236514 A

استاندار مازندران در جلسه کارگروه اشتغال:

بانک های خصوصی که از تسهیلات و امکانات استان بهره مند هستند باید پاسخگوی مناسبی برای ایجاد اشتغال در استان باشند.

استاندار مازندران در جلسه کارگروه اشتغال گفت: باید همه مسئولین به اشتغال جوانان توجه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، ربیع فلاح جلودار، در جلسه کارگروه اشتغال با بیان اینکه باید همه مسئولین به اشتغال جوانان توجه داشته باشند اظهار داشت: با توجه به محدودیت بودجه تحقق این کار دشوار است و نیاز همگان را می طلبد.

وی ادامه داد: استان مازندران دارای امنیت در همه آحاد می باشد و مسئله بیکاری، ضد امنیت در استان محسوب می شود.

نماینده عالی دولت در استان مازندران با اشاره به اینکه با حل شدن معضل بیکاری، از بسیاری از ناهنجاری ها کاسته خواهد شد تصریح کرد: باید سمت و سوی همگان به سمت واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال انجام گیرد.

فلاح جلودار اظهار داشت: امروز قوه قضاییه به کمک تولید آمده است و در بسیاری از سخت گیری های قضایی نسبت به واحدهای تولیدی کاسته و انعطاف پذیری افزایش یافته است.

استاندار مازندران با بیان اینکه رویگرد تصمیم گیری استان مازندران به سمت بخش اقتصادی و سرمایه گذاری است افزود: باید همه بکوشیم تا بتوانیم چرخه توسعه استان را با سرعت بیشتر به حرکت درآوریم.

وی، با انتقاد از عدم مشارکت بانک های خصوصی در ارایه تسهیلات به واحدهای تولیدی در شهرهای بزرگ خواستار توجه به این بخش شد و گفت: بانک های خصوصی که از تسهیلات و امکانات استان بهره مند هستند باید پاسخگوی مناسبی برای ایجاد اشتغال در استان باشند.

استان مازندران اشتغال ایجاد اشتغال بودجه بیکاری دولت سرمایه گذاری قوه قضاییه ناهنجاری استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر