کد خبر: 231078 A

دریک بازی تدارکاتی؛

تیم فوتبال منتخب مازندران عصر دیروز در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف تیم وکلای مازندران رفت که در پایان موفق به شکست حریف خود شد.

تیم فوتبال منتخب مازندران عصر دیروز در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف تیم وکلای مازندران رفت که در پایان موفق به شکست حریف خود شد.

به گزارش ایلنا از قائمشهر، این بازی در سه نیمه سی دقیقه ای برگزار شد ودر پایان در یک بازی جذاب تیم متنخب مازندران با نتیجه ۴بر۳ بر وکلای مازندران غلبه کرد.

علی اکبر اربابی عضو هیئت مدیره کانون وکلای مازندران در گفتگو با خبرنگار ایلنا در قائمشهرگفت: در طول سال مسابقات فوتبال متعددی در استان برگزار میکنیم تابازیکنان تیم وکلای آمادگی لازم را برای حضور در مسابقات جهانی وکلای دادگستری برای کشور ایران افتخار آفرینی کنیم.

وی افزود: مسابقات وکلای دادگستری جهان هر دو سال یکبار برگزارمی شود و تیم مازندران دو بار در این رقابت ها حضور یافت که توانستیم در اولین حضور در بین ۳۷ تیم مقام پنجم را کسب کنیم و در دومین حضور مقام ششم را کسب نموده و یکی از دلایلی که نتوانستیم در دومین حضور در این بازی ها به مراحل پایانی این رقابت ها راه پیدا کنیم بازی نکردن در مقابل تیم اسراییل بوده است.

سرپرست تیم کانون وکلای مازندران با بیان اینکه در سه رشته ورزشی تیم داریمیکنیم، خاطرنشان کرد: در رشته های فوتبال چمنی، فوتسال و کوهنوردی تیمداری میکنیم که یکی از فعال ترین رشته ها فوتبال میباشد.

اربابی ادامه داد: هدایت تیم فوتبال چمنی وکلای مازندران را محمود سورتچی مربی نام آشنای فوتبال مازندران برعهده دارد و علی امینی مربی تیم فوتسال وکلای مازندران میباشد.

ایران بازی جهان رقابت سرپرست تیم فوتبال فوتسال هیئت مدیره مازندران تیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر