کد خبر: 230674 A

برای اولین بار در استان؛

اولین دوره کورس اسب دوانی پاییزه استان مازندران صبح امروز درپیست سوارکاری کاسپین شهرستان آمل برگزار شد.

اولین دوره کورس اسب دوانی پاییزه استان مازندران صبح امروز درپیست سوارکاری کاسپین شهرستان آمل برگزار شد.
به گزارش ایلنا از آمل، این رقابت ها در دو قسمت اسب محلی و ترکمن در دو بخش مردان و زنان برگزار گردیده و سی سوارکار از سرتاسر استان مازندران در این رقابت ها شرکت داشتند.
در این مسابقات اسد رییس هیئت سوارکاری استان مازندران، واحدی نماینده فدراسیون سوارکاری، ناییح رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل حضور داشتند.
در گروه یک مسابقات اسب های محلی محمد اسماعیل نعلوند با اسب ثریا مقام اول این گروه را کسب کرد و احمد رضا فرجی با اسب نجیب و محمد شریف حسینی با اسب جت به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
در گروه دو این رقابت ها عرفان فتحی با اسب طوفان مقام اول و لطف الله خزائی با اسب تاج خان مقام دوم و حیدر مهدویان با اسب دل دل مقام سوم این رقابت ها را از آن خود کرد.
در گروه اول مسابقات اسب های ترکمن حسن یحیی پور با اسب کوهستان مقام اول این رقابت ها را کسب کرده و عباس شکری با اسب کوهیار ومبین فرجی با اسب ساناز مقام های دوم و سوم این رقابت ها را کسب کردند.
همچنین در گروه دوم این رقابت ها علی فرجی با اسب رو‍ژینگو مقام قهرمانی را بدست آورد و حسین نعلوند با اسب فایتر هورس مقام دوم و حسین فرجی با اسب هکتور مقام سوم این رقابت ها را بدست آورد.
به گزارش ایلنا، در پایان این مسابقات به نفرات برتر هرگروه جوایز نفیسی اهدا شد.

اداره ورزش و جوانان استان مازندران رقابت کوهستان مردان و زنان برگزار مقام آمل اسب کورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر