کد خبر: 217041 A

در موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) صورت گرفت؛

فرایند ادغام ۲۳ تعاونی اعتباری در استان مازندران توسط موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) با کمترین تنش اجتماعی انجام شد.

فرایند ادغام ۲۳ تعاونی اعتباری در استان مازندران توسط موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) با کمترین تنش اجتماعی انجام شد.

به گزارش ایلنا از ساری، این موضوع را علی بابایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران در نامه ای به معاون وزیر تعاون اعلام کرد.

وی در مکاتبه با سید حمید کلانتری با اشاره به انحلال ۲۲ فقره تعاونی اعتبار و تغییر فعالیت یک از تعاونی ها، این موضوع را در راستای تفاهم نامه وزارت مطبوعش با بانک مرکزی اعلام کرد.

بابایی افزود: در راستای ساماندهی تعاونی های اعتبار آزاد غیر مجاز و ادغام آنها در موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) فرایند ادغام این تعاونی ها بدون کمترین تنش اجتماعی و به شکلی مطلوب صورت گرفت..

بابایی با اشاره به اقدام ارزشمند سرپرستی موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع)، روند اجرای این کار را مثبت ارزیابی کرد. وی افزود: این ادغام از مرحله تعیین میزان دارایی و بدهی توسط یکی از موسسه های حسابرسی و معتمد بورس و کارشناس رسمی دادگستری تا تعیین ارزش سهام سهامداران و پرداخت سهام آنان به ارزش روز، توسط موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) صورت پذیرفت.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران افزود: این موسسه همچنین ضمن اخذ مفاصا حساب، تشکیل هیئت تصفیه و خاتمه عملیات تصفیه بعد از دو سال فعالیت مستمر و ثبت آگهی انحلال هیئت تصفیه در اداره ثبت و اسناد واملاک و معرفی آن به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مربوطه، نسبت به فرایند قانونی ادغام تعاونی های اعتبار، اقدام نمود.

وی عملکرد موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) را در این پروسه مطلوب ارزیابی کرده و آن را شایسته تقدیر دانست.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در پاسخ به نامه علی بابایی مراتب رضایت خود را از این اقدام، اعلام کرد. کلانتری همچنین در لوح تقدیری از موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) در امر ساماندهی تعاونی های اعتبار آزاد تشکرکرد.

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مازندران بانک مرکزی سهام کار و رفاه اجتماعی معاون معاون وزیر وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی موسسه اعتباری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر