کد خبر: 212961 A

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

تعاونی ظرف و دالان اشتغال است و باید به تشکیل و تقویت تعاونی‌ها کمک کنیم. / دولت به طور جدی و با کار کارشناسی به دنبال رفع مشکلات جامعه است.

سید حمید کلانتری؛ معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست بررسی مشکلات تعاونی های مازندران با بیان اینکه جمهوری اسلامی وارثایثار و از خودگذشتگی است گفت: کشور ما با توجه به داشتن منابعی مانند نفت و گاز می‌تواند توسعه یافته‌تر از وضع موجود باشد.

به گزارش ایلنا از ساری، کلانتری اظهار داشت: اتاق تعاون و اتحادیه های تعاون به عنوان مجموعه ای از تعاونی ها هستند که از بخش ها توانمند جامعه بشمار می روند و باید با هماهنگی و همدلی کار کنند.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه معیار تعاونی ها باید به صورت قانونمند باشد گفت: اخلاق مداری باید سرلوحه کار تعاونی ها قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه مشکل اصلی کشور بیکاری است تصریح نمود: باید تعاونی های تشکیل شده را تقویت کنیم چراکه موجب اشتغالزایی می شود.

کلانتری با بیان اینکه مشکل اصلی کشور سوء تدبیر بوده و از منابع آن به درستی استفاده نشده است، گفت: دولت به طور جدی و با کار کارشناسی به دنبال رفع مشکلات جامعه است.

وی با بیان اینکه بیکاری ام‌الفساد است خاطر نشان کرد: تعاونی ظرف و دالان اشتغال است و باید به تشکیل و تقویت تعاونی‌ها کمک کنیم.

اخلاق اشتغال بیکاری جامعه جمهوری اسلامی دولت کارشناسی مشکلات نفت و گاز وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر