کد خبر: 212947 A

رئیس شورای اسلامی کارشهرداری ساری:

بروکراسی‌های اداری، نبود استراتژی دراز مدت صنعتی، عدم برند سازی و تولید محصولات صادرات محور از مشکلات مهم پیشروی صنعت و تولید است.

رئیس شورای اسلامی کارشهرداری ساری مشکلات مالی اغلب واحدهای صنعتی کشور را به دلیل نداشتن مدیریت و برنامه ریزی صحیح دانست.
به گزارش ایلنا از ساری، ناصروفایی نژاد در این زمینه به ایلنا گفت: با توجه به رکود اقتصادی حاکم بر کشور، متأسفانه برخی از واحدهای تولیدی به علت سو مدیریت ونداشتن برنامه‌ریزی صحیح و همچنین کم توجهی مدیران و مسئولان استانی دچار بحران شده‌اند.

او با بیان اینکه بروکراسی‌های اداری، نبود استراتژی دراز مدت صنعتی، عدم برند سازی و تولید محصولات صادرات محور از مشکلات مهم پیشروی صنعت و تولید است افزود: هرچند سرمایه و تسهیلات را در توسعه و پیشرفت واحدهای صنعتی و تولیدی انکار نمی‌کنیم ولی اغلب واحدهای تولیدی ورشکسته به دلیل سوء مدیریت دچار بحران شده‌اند.

به گفته وی، یکی دیگر از مشکلات پیش روی مدیریت در واحد‌های تولیدی عدم آشنایی برخی از مدیران این بنگاه‌ها با دانش روز است که همچنان به شیوه سنتی واحد خود را مدیریت می‌کنند.

این فعال کارگری با بیان اینکه کسی ثروت آفرین است که از دانش برتریبرخوردار باشد در خاتمه اظهار داشت: در شرایطی که از یکسو تولید کنندگان به دلایل مختلف قادر به تامین مواد اولیه و ادامه تولید نیستند و از سوی دیگر قدرت خرید و امنیت شغلی کارگران بیشتر کاهش پیدا کرده است دولت و مسئولین باید بیشتر پایبند تعهدات خود باشند.

توسعه و پیشرفت ثروت دولت رکود اقتصادی سرمایه شورای اسلامی صنعت مشکلات مشکلات مالی تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر