کد خبر: 212487 A

فرمانده انتظامی مازندران در بین الصلاتین نماز جمعه ساری:

کشفیات جرائم در شش ماه نخست امسال ۹۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است که جا دارد از تلاش و زحمات همه همکاران در هفته نیروی انتظامی قدردانی کنم.

فرمانده انتظامی استان مازندران در بین الصلاتین نماز جمعه امروز شهرستان ساری گفت: برقراری نظم و امنیت پایدار هدف پلیس در مشارکت های مردمی است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار " مسعود جعفری نسب " فرمانده انتظامی استان مازندران ظهر امروز در بین الصلاتین نماز جمعه شهرستان ساری ضمن تبریک دهه ولایت عنوان داشت: نعمت بزرگ ولایت رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و پایداری نظام در طول ۳۶ سال گذشته است.

وی با اشاره به متزلزل بودن حاکمیت کشورهای همسایه یکی از علل مهم دخالت کشورهای غربی و استکبار جهانی غرب علیه این کشورها را عدم وحدت و بی توجهی به اصل مهم ولایت دانست.

فرمانده انتظامی استان مازندران به امنیت مطلوب استان مازندران در سال های اخیر اشاره کرد و افزود: در شاخصه های مهم امنیتی وضعیت استان رو به بهبود است.

سردار جعفری نسب علل موفقیت نیروی انتظامی استان در برقراری نظم وامنیت را همدلی و همکاری نزدیک دستگاه های اجرایی و امنیتی برشمرد و افزود: بی شک این همدلی و حمایت همه جانبه نماینده ولی فقیه، استاندار، مسئولان قضایی، نظامی، امنیتی، رسانه های جمعی و مردم شریف استان نقش تاثیر گذاری در تولید و حفظ امنیت در استان دارد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به وجود برخی ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی در مناطق آلوده و جرم خیز استان، افزود: با تلاش و پشتکار مجموعه فرماندهی انتظامی استان و همکاری خوب مردم ومسئولان اغلب نقاط آلوده در استان پاکسازی شد و نقطه آلوده کلان در استان نداریم.

سردار جعفری نسب یکی از علل مهم بروز ناهنجاری اجتماعی و افزایش اعتیاد در جامعه را عدم کارکرد اجتماعی برخی دستگاه ها برشمرد و افزود: با اقدامات زیربنای خدماتی و مدیریت شهری، تغییر بافت اجتماعی این مناطق در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به بهبود وضعیت ترافیکی و کاهش ۱۸ درصدی تلفات حوادثرانندگی از اقدامات الکترونیکی پلیس در کنترل تخلفات حادثه ساز در محور های مواصلاتی استان خبر داد.

جعفری نسب همچنین به کاهش ۱۵ درصدی وقوع سرقت های خرد ومهمه در استان اشاره کرد و افزود: کشفیات جرائم در شش ماه نخست امسال ۹۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است که جا دارد از تلاش و زحمات همه همکاران در هفته نیروی انتظامی قدردانی کنم.

فرمانده انتظامی استان مازندران در ادامه یکی از برنامه های پلیس در هفته ناجا را شناسایی نقاط ضعف و قوت عملکرد پلیس در حوزه نظم وامنیت برشمرد و افزود: با شناسایی نقاط قوت در پی تقویت و ارتقاء آن هستیم.

سردار جعفری نسب یکی از اولویت های برنامه پلیس در سال جاری را استاندارد سازی رفتار پلیس عنوان کرد و افزود: باسازی کلانتری ها و پاسگاه ها و مدیریت کیفیت انتظامی از جمله این برنامه ها برای خدمتی بهتر و در شان مردم است.

وی جلب مشارکت پذیری مردم در برقراری نظم و امنیت را یکی از اهداف مهم ناجا دانست و افزود: بی شک حضور مردم در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صبح امروز در شهر ساری و ۲۱ شهرستان استان همکاری نزدیک مردم با پلیس برای امنیت را در پی دارد.

این مقام مسئول به اجرای طرح پلیس افتخاری برای ارتقاء ضریب امنیت در سطح محلات و روستاهای استان اشاره کرد و افزود: تاکنون بیش از ۴۰۰ نیروی پلیس افتخاری جذب و ثبت نام کرده اند

اعتیاد انقلاب اسلامی ایران پیاده روی جرم دستگاه های اجرایی رسانه نظم و امنیت نماز جمعه نماینده ولی فقیه نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر