کد خبر: 207923 A

فرماندار ویژه آمل:

خدمت به نظام جمهوری اسلامی بسیار مهم است و همیشه باید خود را خدمتگذار مردم بدانیم و هیچگاه با ارباب رجوع نباید تندی کرد.

فرماندار ویژه آمل گفت: همه ادارات و نهادها در آغاز سال تحصیلی با آموزش و پرورش همکاری همه جانبه داشته باشند.

به گزارش ایلنا، جلسه شورای اداری شهرستان آمل با حضورشفیع زاده فرماندارویژه آمل، لطف الله آجودانی مدیرکل پژوهش و آموزش استانداری مازندران، پروفسورانوش برزگر نماینده سابق ایران در سازمان جهانی بهداشت، قاسم رضایی کشتی گیر تیم ملی ایران و روسای ادارات و نهادها در سالن اجتماعات شهدای ششم بهمن فرمانداری آمل برگزار گردید..

مهندس غلامحسین شفیع زاده فرماندار ویژه شهرستان آمل در این جلسه گفت: تقارن آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس را باید به فال نیک گرفته شود.

وی افزود: دانش آموزان و دانشجویان علاوه بر دانش افزایی باید فرهنگ، ایثارو شهادت را سرلوحه کاری خود قرار دهند.

شفیع زاده با اشاره به حجم بالای کار و گستردگی مدارس دانشگاه ها افزود: همه ادارات باید همکاری همه جانبه با آموزش و پرورش داشته باشند.

معاون استاندار بیان داشت: امسال در حالی هفته دفاع مقدس را گرامی میداریم که ملت شریف ایران در جبهه ی داخلی با پیشرفت روز افزون بر قله رفیع علم تکیه زدند و از سویی دیگر توانستیم اخرین یافته های علمی را وارد تصمیمات عرصه نظامی نماییم.

فرماندار ویژه آمل اضافه کرد: خداوند را سپاس می گوییم که دولت تدبیر و امید با حمایت همه جانبه ملت عزیز و ایت الله العظمی خامنه ای با اراده قوی، خود را موظف به حمایت از پژوهشگران بسیجی در عرصه علم دانش می داند و ازهیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

وی در پایان متذکر شد: خدمت به نظام جمهوری اسلامی بسیار مهم است و همیشه باید خود را خدمتگذار مردم بدانیم و هیچگاه با ارباب رجوع نباید تندی کرد.

آموزش و پرورش ایثار و شهادت ایران تیم ملی ایران دانش آموزان و دانشجویان سالن اجتماعات شورای اداری کشتی معاون نظام جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر