کد خبر: 207917 A

فرمانده سپاه ناحیه آمل:

پیروزی در دفاع مقدس حاصل تحمل سختی‌ها بوده، زیرا سختی‌ها لازمه‌ای برای استحکام هویت، اعتبار، اقتدار، آزادی و ارزش‌های بزرگ است که یک ملت به آن نیاز داشته است.

سرهنگ خادم فرمانده سپاه ناحیه آمل عصر چهارشنبه در نشست شورای اداری این شهرستان در سالن همایش‌های ششم بهمن فرمانداری ویژه آمل با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: دفاع مقدس یادآور رشادت ها، شهامت ها، ایثارگری ها و ازجان گذشتگی های این ملت قهرمان است.

به گزارش ایلنا، وی افزود: امام خمینی جنگ تحمیلی را از الطاف خفیه الهی می‌دانستند و رهبر معظم انقلاب هم این جنگ را گنجینه بزرگی می‌دانند که نمی‌توان آن را استخراج کرد و هیچ قلمی نمی‌تواند ابعاد مختلف جنگ تحمیلی را به طور کامل به نگارش درآورد.
خادم ادامه داد: باید در نظام جمهوری اسلامی ایران، بستر برای ظهور امام زمان(عج) فراهم شود؛ دفاع مقدس یک ذخیره و میراثمعنوی هویت‌بخش برای ایران اسلامی و حتی جهان اسلام است، دفاع مقدس از موحبت‌های بزرگ خداوند است.

فرمانده سپاه ناحیه آمل گفت:: پیروزی در دفاع مقدس حاصل تحمل سختی‌ها بوده، زیرا سختی‌ها لازمه‌ای برای استحکام هویت، اعتبار، اقتدار، آزادی و ارزش‌های بزرگ است که یک ملت به آن نیاز داشته است.

خادم در پایان یادآور شد: دفاع مقدس را پشت سر گذاشته ایم ولی دشمنی دشمنان با ما هنوز تمام نشده است و فرآینده ها تغییر کرده جنگ سخت تبدیل به جنگ نرم شده است.

امام خمینی امام زمان ایران اسلامی جنگ تحمیلی جهان اسلام دفاع مقدس رهبر معظم انقلاب سالن همایش شورای اداری نظام جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر