کد خبر: 195252 A

فرماندار قائم شهردرهمایش حامیان دولت:

دولت گذشته از ثروتمندترین و درعین حال مغروض ترین دولتهای تاریخ جمهوری اسلامی ایران بوده است و این آماری است که توسط بانک مرکزی اعلام شده است.

فرماندار قائم شهر گفت: دولت تدبیر و امید در طول خدمت یکساله خود توانست نرخ تورم را مهار و کوتاه نماید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، " مهدی محمدی " در همایش حامیان مازنی دولت تدبیر و امید با بیان اینکه این دولت بر اساس اعتماد عمومی مردم و رای اکثریت، برگزیده شد اظهار داشت: شعار هرگز دروغ نخواهیم گفت و با تمام توان بدنبال خدمت به جامعه خواهیم بود از برنامه های این دولت می باشد.

وی افزود: دولت گذشته از ثروتمندترین و درعین حال مغروض ترین دولتهای تاریخ جمهوری اسلامی ایران بوده است و این آماری است که توسط بانک مرکزی اعلام شده است.

محمدی با بیان اینکه دولت روحانی، بدنبال تصمیم سازی و تصمیم گیری یک شبه نیست تصریح کرد: دولت تدبیر و امید در طول خدمت یکساله خود توانست نرخ تورم را مهار و کوتاه نماید.

نماینده عالی دولت در شهرستان قائم شهر ادامه داد: این دولت مانند دولت گذشته بدنبال ارائه مصوبات که در عمل هیچ و که اجرا شدن آنها امکان پذیر نمی باشد، نیست و بر مبنای صداقت بنا شده است.

محمدی با بیان اینکه در دولت گذشته کارهایی انجام شد، اما نکته حائز اهمیت این است که درآمد حاصله از نفت چه شد تصریح کرد: کارهای انجام شده در دولت گذشته، با هزینه ها هم خوانی ندارد.

وی اظهار داشت: باید به آنهایی که امروز می گویند دولت بواسطه عملکرد، دچار مشکل شده است، گفت: چطور در طول مدت ۸ سال از اتفاقاتی که رخ داد چشم پوشی کردند و نوع ارتباط و تعامل با سایر دولتها را که در پایین ترین سطح بود، نادیده می گیرند.

فرماندار قائم شهر به اقتدار دولت روحانی اشاره کرد و گفت: این دولت توانست در مدت یکسال اعتماد همه دولت ها را به خود جلب نماید و باعثشناساندن بهتر ایران به جهانیان شده است.

محمدی افزود: ما بعنوان حامیان دولت تدبیر و امید همواره رهرو آرمانهای امام، مقام معظم رهبری و رییس جمهور محبوبمان هستیم و با ارائه خدمت صادقانه با آنها پیمان می بندیم و هرگز عقب نشینی نخواهیم کرد.
گفتنی است این مراسم با حضور امام جمعه قائم شهر، عسگری فقیه(نماینده اسبق مردم در خانه ملت)، تنی چند از فرمانداران اسان مازندران، اصحاب رسانه و قلم و غیره برگزار شد

اصحاب رسانه امام جمعه ایران بانک مرکزی تورم جمهوری اسلامی ایران خانه ملت درآمد دولت مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر