کد خبر: 195203 A

فرمانده نیروی انتظامی قائم شهر:

خبرنگاران، همکار پلیس و نیروی انتظامی محسوب می شوند، زیرا وقتی عملکرد این عزیزان با قلم خبرنگار به تحریر در می آید مردم احساس آرامش خواهند کرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: قلم خبرنگار، بهترین ابزار در مقابله با جنگ نرم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، " محمد رضا قدمی " در نشست خبری بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار، با بیان اینکه خبرنگار بایستی با قلم خود، احساس امنیت را برای مردم فراهم آورند اظهار داشت: ارتباط دوستانه پلیس و خبرنگار می تواند این امنیت را بوجود آورد.

وی افزود: خبرنگاران، همکار پلیس و نیروی انتظامی محسوب می شوند، زیرا وقتی عملکرد این عزیزان با قلم خبرنگار به تحریر در می آید مردم احساس آرامش خواهند کرد.

فرمانده نیرو انتظامی قائم شهر ادامه داد: در بحثجمع آوری ابزار آلات دخانیات و قلیان، رسانه نقش خیلی خوبی ایفا کرد بطوریکه قائم شهر، اولین شهرستانی است که جمع آوری قلیان در آن انجام شد و با رسانه ای شدن این اتفاق خانواده ها بیدار شدند و این بیداری کار خبرنگار است که می تواند موضوع را برای جامعه روشن کنند.

قدمی در بخشی دیگر به ایجاد قرارگاه مواجهه با سرقت اشاره و تصریح کرد: هر روز و هر هفته جرائم شهرستان قائم شهر رصد می شود که از زمان اجرای این طرح میزان جرائم در بخش سرقت، بطور قابل توجهی کاهش یافته است.

وی افزود: در چهارماهه اول سالجاری، ۱۰ کیلو و ۶۴۱ گرم انواع مواد مخدردر قائم شهر، کشف و ضبط شد.

جامعه جنگ خانواده رسانه سرقت قلیان کشف و ضبط نیروی انتظامی قائم امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر