کد خبر: 195196 A

رئیس شورای شهر آمل خبرداد:

متاسفانه امروزه معضل زباله و مشکلات آن به کم‌کاری دولت‌های گذشته ما برمی‌گردد که امروزه این مشکل به صورت استانی شده است.

رئیس شورای شهر آمل مطرح کرد: با توجه به حجم وسیع زباله در عمارت احتمالا از انتقال زباله آمل به این مکان جلوگیری خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا در آمل،: خسرو ایراهیم‌زاده صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران مجموعه رسانه را بازوان توانمند شورا بیان کرد و گفت: جای تقدیر و تشکر دارد که خبرنگاران تاکنون با شهرداری و شورای شهر جهت اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی تعامل و همکاری داشتند.

وی با بیان اینکه تعامل این فعالان عرصه خبر در بدنه شورا و سازمان شهرداری تاثیرگذار بوده است، افزود: اگر همت بالای خبرنگاران در بحثزباله نبود در تصمیم‌گیری این معضل بزرگ جایی بند نمی‌شد.

ابراهیم‌زاده با تاکید براینکه تاکنون اصحاب قلم برای حفظ شهر، منابع طبیعی و حفظ امورات تلاش و کوشش مضاعفی کردند، ابراز داشت: در این زمینه تا زمانی که وضعیت زمین زباله حل نشود شورا و شهرداری آمل اجازه ورود زباله دیگر شهرها به عمارت را نخواهد داد.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به انتخابات رئیسه شورا در دوازدهم شهریورماه سال‌جاری یادآور شد: هریک از افراد بدنه شورا به ریاست برسد برای آبادانی و توسعه شهر تلاش خواهد داشت و دیگر اعضا با وی تعامل می‌کنند.

وی با اعلام اینکه احتمال جلوگیری زباله آمل به عمارت وجود دارد، اذعان داشت: متاسفانه امروزه معضل زباله و مشکلات آن به کم‌کاری دولت‌های گذشته ما برمی‌گردد که امروزه این مشکل به صورت استانی شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری آمل در ادامه با بیان اینکه خبرنگاران برای آبادانی و توسعه شهر نگاهی دلسوزانه دارند، تصریح کرد: در گذشته بیشترین بیداری شهر را علما می‌کشیدند که امروزه در بخش اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی و بیداری اسلامی اصحاب رسانه تلاش می‌کنند.

علی علیزاده حوزه خدمات شهری را بخش گسترده‌ای بیان و عنوان کرد: در این بخش به فعالیت ۳۰۰ حوزه می‌پردازد که مهمترین هدف سازمان ساماندهی عمرانی و خدمات شهری به مردم است.

وی بیان داشت: انعکاس واقعیت‌ها از سوی خبرنگاران به مردم دلگرمی را در سازمان به وجود می‌آورد به گونه‌ای که موجب تشویق کارکنان سازمان شهرداری می‌شود.

به گزارش ایلنا: در پایان این نشست به خبرنگارانی که با شورای شهر و شهرداری و سازمان‌های وابسته تعامل دارند، با اهدای لوح تقدیر و هدیه مورد تجلیل به عمل آمد.

انتخابات بیداری اسلامی دولت رئیس شورای اسلامی شهر رسانه زباله شورای شهر شهرداری مشکلات منابع طبیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر