کد خبر: 190783 A

در ایام تعطیلات عید فطر صورت پذیرفت؛

مدیر راهداری راه و شهرسازی استان مازندران از استقرار ۲۰ گشت ویژه راهداری در ایام تعطیلات عیدفطر در سطح محورهای ارتباطی استان خبرداد.

مدیر راهداری راه و شهرسازی استان مازندران از استقرار ۲۰ گشت ویژه راهداری در ایام تعطیلات عیدفطر در سطح محورهای ارتباطی استان خبرداد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس لطف الله عباسی با بیان این مطلب افزود: محورهای ارتباطی مازندران همواره در طول سال علی الخصوص ایام تعطیلات از حجم بالای مسافر و گردشگر برخوردار بوده، لذا ایمن سازی و روان سازی ترافیک در محورها جزء وظایف اصلی و مهم کاری این اداره کل به حساب می آید.

وی ضمن اشاره به تعطیلات عید فطر و شروع موج دوم سفرهای تابستانی تصریح نمود: این اداره کل به منظور کنترل و نظارت بر گشتهای راهداری ادارات تابعه با هدف برقراری ترافیک روان و ایمن ۲۰ گشت ویژه راهداری را به مدت پنج روز کاری در سطح چهار محور ارتباطی و شریانی خود شامل محورهای هراز، سوادکوه، کندوان و ساری _ کیاسر اعزام نمود.

مهندس عباسی ضمن اشاره به حفظ و پاکسازی حریم راههای استان توسط کاربران جاده ای، از دستفروشان حاشیه راهها خواست به دلیل تردد بالای خودروها در این ایام، حتما با رعایت محدوده حریم راهها از بروز وقایع احتمالی برای خود و مسافران جلوگیری نمایند.

وی از کلیه کاربران جاده ای تقاضا نمود تا با رعایت قوانین و مقررات و سرعت مطمئنه احتیاط را سرلوحه کار قرار داده و با گوش سپردن به نکات راهداران و مامورین پلیس راه سفر خوشی را برای خود و دیگران رقم بزنند.

مدیر راهداری راه و شهرسازی مازندران در خاتمه یادآور شد: کاربران جاده ای می توانند قبل از عزیمت به مقصد خود از طریق شماره تلفن ۱۴۱(گویا) و ۳۳۳۲۲۳۲۰(شبانه روزی) و همچنین سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۰۱۴۱ از وضعیت جاده های مازندران در طول شبانه روز مطلع شوند.

ایام تعطیلات پلیس راه تعطیلات راه و شهرسازی راه و شهرسازی استان رعایت قوانین و مقررات شماره تلفن عید فطر کنترل و نظارت مسافران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر