کد خبر: 179768 A

رئیس دانشگاه آزاد آمل خبرداد:

شاخص انتخاب غرفه برتر وجود و حضور اعضای هیات علمی، آراستگی غرفه و پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان بود که ناصر لاسمی مسوولیت غرفه واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی را برعهده داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی علوم و تحقیقات آیت‌الله آملی از برتری غرفه دانشگاه آزاد این شهرستان در نخستین جشنواره و مسابقه سراسری فناوری نانو در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

دکتر فاضل لاریجانی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا از آمل با بیان اینکه غرفه دانشگاه آزاد اسلامی آمل اولین جشنواره و مسابقه سراسری فناوری نانو در دانشگاه آزاد اسلامی با حمایت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی دانشگاه علوم دارویی در واحد تهران مرکز برگزار شد، یادآور شد: این جشنواره به مدت دو روز کامل در تاریخ ۲۸ و ۲۹خردادماه سال‌جاری انجام شد.

وی بیان داشت: در این جشنواره دانشگاه‌های فعال در زمینه نانو در سطح دانشگاه آزاد اسلامی با ارائه جدیدترین دستاوردها شرکت داشتند.

لاریجانی با تاکید براینکه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی دستاوردهای پژوهشی خود را به این جشنواره ارائه دادند، ابراز داشت: در این جشنواره در قالب مقالات ISI، پایان نامه، طرح پژوهشی، پرتوتایپ و ثبت اختراع در غرفه اختصاصی واحد علوم و تحقیقات آیت اله آملی ارائه شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی با بیان اینکه غرفه شهرستان آمل در جشنواره مورد استقبال بازدیدکنندگان به ویژه دکترواشقانی فراهانی قرار گرفت، افزود: در نخستین جشنواره و مسابقه سراسری فناوری نانو در دانشگاه آزاد اسلامی غرفه آمل از سوی کمیته داوران به عنوان غرفه برتر انتخاب شد که به مسئولان آن لوح تقدیر و تندیس اهدا شد.

وی یادآور شد: شاخص انتخاب غرفه برتر وجود و حضور اعضای هیات علمی، آراستگی غرفه و پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان بود که ناصر لاسمی مسوولیت غرفه واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی را برعهده داشت.

به گزارش ایلنا: در این جشنواره باقر لاریجانی، قائم مقام رییس دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علوم پزشکی، دکتر ابراهیم واشقانی معاون پژوهش و فناوری، دکتر سرکار، دبیر ستاد ویژه نانو دفتر ریاست جمهوری، دکتر رضایت رئیس واحد علوم دارویی و جمعی از مسئولان دیگر نیز حضور داشتند.

دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی ریاست جمهوری شاخص علوم پزشکی فناوری کمیته داوران معاون غرفه لاریجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر