کد خبر: 179766 A

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران خبر داد:

هر ساله با فرارسیدن فصل گرما هموطنان بسیاری برای گردشگری و استراحت در دامنه کوه و استفاده از ساحل دریا به مازندران سفر می‌کنند که برخی از آنها بازگشتی خوش ندارند.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از غرق شدن تعداد سه نفر در سه ماهه اول سال جاری در دریای مازندران خبر داد و گفت: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۸۸ درصد کاهش داشته است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی مازندران، علی عباسی از غرق شدن سه مرد در دریای مازندران خبر داد و افزود: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۸۸ درصد کاهش داشته است.

این مسئول با اشاره به اینکه فوت‌ها در شهرهای محمودآباد، بابلسر و چالوس هر کدام با یک غرقی ثبت شده است، تصریح کرد: هر ساله با فرارسیدن فصل گرما هموطنان بسیاری برای گردشگری و استراحت در دامنه کوه و استفاده از ساحل دریا به مازندران سفر می‌کنند که برخی از آنها بازگشتی خوش ندارند.

وی افزود: شنا در خارج از طرح‌های دریا بدون در نظر گرفتن عمق و وسعت آن، عدم آشنایی با فن شنا، عدم آگاهی از تفاوت شنا در خارج از دریا و استخر از دلایل بروز حادثه برای گردشگران است.

عباسی به افرادی که قصد شنا در دریا را دارند توصیه کرد حتما از طرح‌های سالم‌سازی دریا که غریق نجات در آنها حضور دارند استفاده کنند.

روابط عمومی فوت گردشگری مازندران ساری خبر دریا قانونی بابلسر غرق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر