کد خبر: 175016 A

فرماندار بهشهر خبرداد:

کمک بلاعوض ۱۰ میلیون ریالی به حساب سرپرستان خانوارهای آسیب دیده از سیل اخیر بهشهر واریز شد.

فرماندار بهشهر گفت: کمک بلاعوض ۱۰میلیون ریالی به حساب سرپرستان خانوارهای آسیب دیده از سیل اخیر بهشهر واریز شد.

به گزارش ایلنا از بهشهر، محمدتقی نورزاد در حاشیه برگزاری نشست مدیران استانی بامردم مناطق سیل زده در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: پرداخت این کمک در جلسه مسئولان استانی و شهرستانی به تصویب رسید که در کمتر از یک روز به این خسارت دیدگان پرداخت شد.

وی بیان کرد: پرداخت این بودجه از محل اعتبارات استانی انجام شد و بدون تردید دولت نیز کمک های دیگری به مردم مناطقی که در جریان سیل هفته گذشته دچار خسارت و آسیب شدند، پرداخت خواهد کرد.

فرماندار بهشهر از تلاش نیروهای امدادی در ارائه خدمات به مردم سیل زده به خصوص در منطقه فراش محله تقدیر کرد و گفت: منازل، خیابان ها و کوچه های این مناطق در زمان کوتاهی پاکسازی شد و انتظار می رود شهرداری نیز در روزهای آینده نسبت به ترمیم مناطق آسیب دیده اقدام کند.

نورزاد بر لزوم احداثهر چه زودتر سدسرشاخه گیر در مناطق بالادست رودخانه برزو تاکید کرد و گفت: علاوه بر ساخت این طرح بسیار مهم و تاثیرگذار، شهرداری نیز باید نسبت به آزادسازی حریم رودخانه برزو و دیواره سازی آن اقدام کند.

وی گفت: اگر آزادسازی حریم رودخانه برزو جدی گرفته نشود شاید بارش بارش شدید در روزهای آینده نیز موجب وقوع سیلی دیگر در این منطقه و تحمیل خسارت هایی به مراتب بیشتر شود.

فرماندار بهشهر از مردم خواست برای آزادسازی حریم این رودخانه با شهرداری همکاری کنند.

فرماندار بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر