کد خبر: 174978 A

مدیر آموزش و پرورش شهرستان عباس آباد خبرداد:

صابر خانجانی دانش آموز شهرستان عباس آباد و نماینده ایران در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا صاحب مدال طلا شدند.

صابر خانجانی دانش آموز شهرستان عباس آباد و نماینده ایران در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا صاحب مدال طلا شدند.

به گزارش ایلنا از ساری، صادقعلی درویش از قهرمانی دانش آموز عباس آبادی در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا خبر داد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان عباس آباد گفت: صابر خانجانی دانش آموز با اخلاق شهرستان عباس آباد و نماینده ایران در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا صاحب مدال طلا شدند.

درویش این افتخار بزرگ و ارزشمند را به خانواده بزرگ فرهنگی و به خانواده دانش آموز با اخلاق صابر خانجانی تبریک گفت و آرزوی موفقیت و سربلندی را برای این ورزشکار و خانواده ایشان از ایزد منان خواستار شد.

درویش اضافه کرد: دانش آموزان عباس آبادی(عاشورزاده و خانجانی) در روز مبعثرسول اکرم(ص) و میلاد حضرت علی اکبر(ع) هدیه ای ویژه و ارزشمندی را به استان و شهرستان خود اهداء کردند که این هدیه برای استان مازندران و شهرستان عباس آباد همیشه به یادگار خواهد ماند.

یادآور می شود: رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا روز شنبه با کسب مدال طلای دانش آموز عباس آبادی صابر خانجانی در وزن ۵۰ کیلوگرم به پایان رسید.

در این رقابت ها که در شهر اولان باتور پایتخت مغولستان برگزار شد، در وزن۵۰ کیلوگرم، دانش آموز عباس آبادی صابر خانجانی در دور نخست ری اسکیلدی باسیلبیکوف از قرقیزقستان را با نتیجه ۹ بر صفر و با ضربه فنی شکست داد.

وی در دور نیز با نتیجه ۶ بر ۶ چول یو سون از کره شمالی را مغلوب کرد. خانجانی در مرحله نیمه نهایی مانیش مانیش از هند را با نتیجه ۱۲ بر ۲ شکست داد و فینالیست شد.

وی در دیدار فینال عظمت توبیک از قزاقستان را با نتیجه ۱۷ بر ۵ شکست داد و به مدال طلا دست یافت.

آموزش و پرورش شهرستان اخلاق ایران خانواده دانش آموز رقابت های کشتی آزاد قزاقستان کشتی مدال طلا ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر