کد خبر: 174977 A

معاون امور عمرانی استانداری مازندران:

مطالعات اجرای این طرح به اتمام رسیده و در کمتر از ۱۰ روز آینده ساخت این سرشاخه گیر آغاز می شود.

علی نبیان معاون امور عمرانی استانداری مازندران که در جلسه بررسی مشکلات سیل زدگان بهشهر سخن می گفت از آغاز عملیات احداثسرشاخه گیر در منطقه بالادست رودخانه برزو بهشهر خبر داد.

به گزارش ایلنا از بهشهر، وی تاکید کرد: مطالعات اجرای این طرح به اتمام رسیده و در کمتر از ۱۰ روز آینده ساخت این سرشاخه گیر آغاز می شود.

نبیان افزود: عملکرد مثبت سرشاخه گیر ساخته شده در بالادست رودخانه بزپل بهشهر و تاکید کارشناسان بر لزوم احداثاین طرح، زمینه را برای ساخت زودهنگام این سرشاخه گیر فراهم نموده است.

معاون عمرانی استاندار مازندران به اقدامات انجام شده برای کمک به سیل زدگان بهشهر اشاره کرد و گفت: برآورد کارشناسی خسارت های سیل به پایان رسیده و با بودجه ای که هیئت دولت در روزهای آینده مشخص خواهد کرد، این خسارت ها به حادثه دیدگان پرداخت خواهد شد.

نبیان افزود: یکی دیگر از کارهایی که باید در آینده نزدیک انجام شود، آزادسازی حریم رودخانه برزو و تخریب منازل ساخته شده در بستر این رودخانه است که اجرای زودهنگام این طرح توسط شهرداری خواهد توانست بخش زیادی از دغدغه مردم و کارشناسان در وقوع مجدد سیل را از میان ببرد.

وی تاکید کرد: اداراتی چون بنیاد مسکن، منابع طبیعی، آب منطقه‌ای، شهرداری، فرمانداری، هلال احمر، بهزیستی و کمیته امداد در کنار شما مردم هستند و ما این مکان را رها نمی‌کنیم تا مشکلات موجود حل شود.

نبیان ابراز امیدواری نمود با پیگیری مجدانه استاندار محترم و حمایت های جدی هیئت دولت دیگر شاهد چنین حوادثی برای مردم عزیز بهشهر نباشیم.

بودجه سیل شهرداری کارشناسی کمیته امداد مشکلات منابع طبیعی هلال احمر هیئت دولت بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر