کد خبر: 172876 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خبرداد:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از تاسیس و راه‌اندازی ۳۰مجتمع کسب و کار در این استان تا پایان ۹۳خبر داد / ایجاد شهرک فناوری در شرق و سایر نقاط مازندران در کارگروه اشتغال استان به تصویب رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از تاسیس و راه‌اندازی ۳۰مجتمع کسب و کار در این استان تا پایان ۹۳خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از گلوگاه، علی بابایی‌کارنامی در مراسم افتتاح دفتر نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گلوگاه، در جمع خبرنگاران گفت: افتتاح این نمایندگی با هدف ارائه خدمت به جامعه هدف تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و مردم شریف منطقه انجام شده است که امیدواریم در جهت توسعه گلوگاه تأثیر گذار باشد.

وی موضوع دکل‌بندان را یکی از موضوعات اساسی شهرستان گلوگاه دانست و افزود: بخش اعظمی از آن با نگاه ویژه دولت با اختصاص ۱۴ میلیارد تومان به خانواده‌های متوفی و مصدومان، انجام شد که برای ما و مسئولان منطقه بسیار مهم بوده است.

بابایی ادامه داد: بخش دیگر آن ان‌شاالله با تشکیل اتحادیه تعاونی دکل‌بندان و پیگیری آن توسط مسئولان مربوطه در شهرستان، در کوتاه‌مدت حل خواهد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به وجود برنامه های زیادی برای توسعه استان افزود: ایجاد شهرک فناوری در شرق و سایر نقاط مازندران در کارگروه اشتغال استان به تصویب رسیده که می‌تواند خبر بسیار خوبی برای پیشرفت استان و اشتغال باشد.

وی خاطر نشان کرد: تصمیم داریم با بازدیدهای مختلف و مکرر از شهرک‌های صنعتی استان بتوانیم بخشی از مشکلات تعاونگران و صنعتگران را با ارائه تسهیلات سرمایه در گردش و استمهال مشکلات بانکی، حل کنیم و کمک شایانی به اشتغال داشته باشیم.

بابایی با اشاره به اهمیت رفاه در استان اظهار داشت: با محوریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سعی بر این است که هزینه مردم را در بیمارستان‌ها به حداقل برسانیم که این کار با توجه ویژه دولت و رهنمودها و عنایات مقام معظم رهبری در حال اجراست.

این مسئول از اعلام آمادگی برای تاسیس تعاونی‌های فراگیر، صندوق ضمانت و سرمایه‌گذاری تعاون و بیمه تعاون برای توسعه شهرستان و حمایت از تعاون‌گران گفت و نقش تعاونی‌ها را در ایجاد و پایداری اشتغال، بسیار مهم ارزیابی کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران در بخش پایانی سخنان خود در جمع خبرنگاران، گفت: ۳۰ واحد مجتمع کسب و کار در مازندران با اعتبار بیش از ۳۰ میلیارد تومان از منابع ملی و ارزی تا پایان سال‌جاری در مازندران احداثمی‌شود.

وی تصریح کرد: این مجتمع‌ها نگاهی ویژه به جوانان تحصیل‌کرده دارد و حداقل ۳۰۰ متخصص و تحصیلکرده استان در آن فعالیت دارند‌.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر