کد خبر: 165337 A

به منظور رفع موانع اجرایی صورت پذیرفت:

بر اساس ماده ۹۶ قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه کشور، وزارت راه و شهرسازی متولی طراحی و ساخت کلیه ساختمان های دولتی و عمومی است که در موافقت نامه های تعیین اعتبار نیز این اداره کل به عنوان مجری طرح های دولتی تعیین می شود

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی به همراه مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، مدیر فنی و اجرایی این اداره کل و جمعی از مسؤلین این اداره کل از عملیات احداثبیمارستانهای غرب استان ازجمله بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرهای تنکابن و چالوس با هدف رفع موانع و اطلاع از آخرین پیشرفتهای فیزیکی پروژه های مذکور بازدید نمود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران محمد جعفر علیزاده در این بازدید ضمن اعلام رضایت از پیشرفت فیزیکی پروژه های مذکور عنوان کرد: بر اساس ماده ۹۶ قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه کشور، وزارت راه و شهرسازی متولی طراحی و ساخت کلیه ساختمان های دولتی و عمومی است که در موافقت نامه های تعیین اعتبار نیز این اداره کل به عنوان مجری طرح های دولتی تعیین می شود و بر این اساس تاکنون ۴ بیمارستان کوچک در مازندران تکمیل و تحویل شده است و در حال حاضر نیز ساخت ۶ بیمارستان بزرگ با متراژی بالغ بر ۱۲۲ هزار متر مربع در این استان در دست احداثاست.

وی در این بازدید از تخصیص ۱۱۰ درصدی اعتبار بیمارستان تنکابن خبر داد و اظهارداشت: وزارت راه و شهرسازی ضمن تأکید بر رعایت مهندسی ارزش و مهندسی مجدد به دنبال این است که با سرعت بخشی به کار و ارتقاء کیفیت پروژه ها، هزینه های غیر ضروری را کاهش دهد.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها تصریح نمود: مهندسی ارزش باید در تمام پروژه های عمرانی و در مراحل مطالعاتی لحاظ شود تا دوباره کاری نباشد.

علیزاده ضمن ارائه راهکارهایی در جهت تسریع در روند اجرایی پروژه ها برای اتمام هر چه سریعتر قول مساعدت و هر گونه همکاری را داد.

گفتنی است بازدید از روند اجرایی احداثبیمارستان ۳۲۰ تختخوابی شهرستان ساری و ۱۶۰تختخوابی شهرستان بهشهر در دستور برنامه کاری معاون وزیر راه وشهرسازی بوده که در هفته جاری اجرایی می گردد.

بیمارستان راه و شهرسازی استان روابط عمومی قانون مدیرکل راه و شهرسازی معاون معاون وزیر وزارت راه و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر