کد خبر: 165120 A

رئیس پلیس راهنمائی ورانندگی استان مازندران خبرداد:

رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی استان مازندران از اجرای طرح انتظامی - ترافیکی و در استان تشکیل گروهی ویژه برای انجام این ماموریت خبر داد.

رئیس پلیس راهنمائی ورانندگی استان مازندران ازاجرای طرح انتظامی - ترافیکی و در استان تشکیل گروهی ویژه برای انجام این ماموریت خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ داوود قاسمیان رئیس پلیس راهنمائی ورانندگی فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: باتوجه به افزایش هرروزه خودرو به چرخه ترافیک وعدم تناسب بین ظرفیت معابر با تعداد خودروهای موجود و همچنین سایر معضلات ترافیکی که سبب افزایش حجم ترافیک می‌شود، متعاقب آن بروز تصادفات خودروئی نیز دور از انتظار نیست.

رئیس پلیس راهنمائی ورانندگی استان مازندران افزود: پلیس راهنمائی ورانندگی استان مازندران به منظور نظم بخشی به وضعیت عبور و مرور و کاهش سوانح رانندگی از مهر ماه سال گذشته ماموریت جدیدی را آغاز کرده است.

سرهنگ قاسمیان تصریح کرد: برای اجرای این طرح گروه ویژه نظم آوران متشکل از ۳۰ افسر وظیفه با مدارک تحصیلی لیسانس و بالا‌تر و ۳ نفر نیروی پایور مجرب با هدف برخورد با تخلفات حادثه ساز و پاکسازی معابری که توسط برخی مغازه داران ونمایشگاه داران اتومبیل سد معبر می‌شودت شکیل شد.

وی درادامه خاطر نشان کرد: این افراد پس از یک هفته آموزش تئوری و ۱۰ روز کارآموزی به صورت عملی با اختصاص کد اخطاریه با برنامه ریزی‌های مدون ضمن شناسایی و اجرای طرح پایلوت انتظامی، ساماندهی وضعیت ترافیک در شهرستان‌های ساری، بابل قائمشهر و چالوس و معابری از استان که بیشترین مشکلات ترافیکی را دارند برعهده دارند.

قاسمیان در خاتمه گفت: در پی اجرای طرح انتظامی و ترافیکی توسط گروه ویژه نظم آوران شاهد انضباط ترافیکی و کاهش تصادفات در آن مناطق و رضایتمندی مردم در این شهرستان‌ها بودیم.

استان مازندران پلیس راهور ترافیک خودرو فرماندهی انتظامی استان مشکلات ساری پلیس تخلفات راهنمائی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر