کد خبر: 165110 A

فرماندار بابلسر:

دهیاران و شوراها مسائل و مشکلات هر بخش یا روستا را مطرح می‌کنند و شهرداران موظف به رسیدگی و حل این مسائل هستند.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه آفت‌های شورا عدم اشرافیت به قوانین و مقررات است، گفت: دهیاران و شورا‌ها مسائل و مشکلات هر بخش یا روستا را مطرح می‌کنند و شهرداران موظف به رسیدگی و حل این مسائل هستند.

به گزارش ایلنا از بابلسر، سیدکریم سجادی در همایش تجلیل از برگزیدگان شوراهای شهر و روستا بابلسر در سالن اجتماعات شهید باهنر شهرستان بابلسر به برگزاری جلسات شورا‌ها و بخشداران اشاره کرد و اظهار داشت: این جلسات در گذشته هم برگزار می‌شد اما هدفمند نبوده و در حال حاضر به صورت هدفمند برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این جلسات بخشداران به نمایندگی از دهیاران و شورا‌ها مسائل و مشکلات هر بخش یا روستا را مطرح می‌کنند و شهرداران موظف به رسیدگی و حل این مسائل می‌شوند، تصریح کرد: آفت‌های شورا‌ها عدم اشرافیت به قوانین و مقررات است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابلسر با بیان اینکه در نوروز امسال اقدامات خوبی در پاکسازی سواحل، معابر و جداول حاشیه شهر‌ها و روستا‌ها انجام شده است، بیان داشت: در نوروز امسال با مشکلاتی در بحثآب، برق، ترافیک و پارکینگ‌ها مواجه بودیم که امیدوارم با پیگیری‌های انجام شده با چنین مشکلاتی در تابستان مواجه نشویم.

برق ترافیک دولت سالن اجتماعات شوراهای شهر و روستا قوانین و مقررات مشکلات نوروز روستا بابلسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر