کد خبر: 165104 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:

یکی از راه‌های توفیق سازمان‌ها، بکارگیری درست، صحیح و منطقی از توان تشکل‌های بخش خصوصی است که این هم افزایی موجب بالندگی عرصه تولید بویژه صنعت خواهد شد.

جلسه مشترک مدیرعامل و معاونین شرکت شهرک‌های صنعتی با رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت، در شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران برگزار شد.

به گزارش ایلنا از ساری، سید مصطفی موسوی در این دیدار گفت: یکی از راه‌های توفیق سازمان‌ها، بکارگیری درست، صحیح و منطقی از توان تشکل‌های بخش خصوصی است که این هم افزایی موجب بالندگی عرصه تولید بویژه صنعت خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: برگزاری جلسات مشترک می‌تواند به ارائه راهکارهای مناسب و تقویت بخش تولید منجر شود.

موسوی اظهارداشت: بررسی مشکلات واحدهای تولیدی، مشارکت در برگزاری همآیش‌ها و نمایشگاه‌ها، برگزاری تورهای مشترک و امضاء تفاهم نامه همکاری، از مهم‌ترین همکاری‌های شرکت شهرک‌های صنعتی و تشکل‌های بخش خصوصی است.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران نیز در این جلسه گفت: اجرای پروژه‌های مطالعاتی، توسعه کارآفرینی و سرمایه گذاری و فعالسازی طرح‌های راکد از جمله همکاری‌های فیمابین خانه صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک‌های صنعتی استان است.

داریوش هندویی افزود: مطابق نیاز و ارتباط دو سویه، دوره‌های آموزشی باید براساس اولویت‌ها تدوین و اجرایی شود.

وی اظهارداشت: همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی و خانه صنعت، معدن و تجارت استان می‌تواند فضای مناسبی را برای تقویت بخش تولید و صنعت مازندران فراهم کند.

لازم به توضیح است، در پایان این جلسه مقرر شد کمیته‌ای مشترک تشکیل شود تا تصمیمات اتخاذ شده در این نشست را پیگیری و عملیاتی کنیم.

بخش خصوصی دوره های آموزشی سرمایه گذاری صنعت صنعت معدن و تجارت مشکلات هیئت مدیره ساری شهرک تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر