کد خبر: 165068 A

معاون فرماندار بابلسر خبر داد:

معاون فرماندار بابلسر با بیان اینکه با اختصاص سهمیه قیر شهرستان تاکنون برای ۴۰ کیلومتر از راه روستایی آسفالت انجام شد، گفت: آسفالت یک‌هزار کیلومتر در دست اجراست.

معاون فرماندار بابلسر با بیان اینکه با اختصاص سهمیه قیر شهرستان تاکنون برای ۴۰ کیلومتر از راه روستایی آسفالت انجام شد، گفت: آسفالت یک‌هزار کیلومتر در دست اجراست.

به گزارش ایلنا از بابلسر، رضا محسن‌پور در همایش تجلیل از برگزیدگان شوراهای شهر و روستاهای بابلسر در سالن اجتماعات شهید باهنر این شهرستان با اعلام اینکه میزان مشارکت مردمی در شهرستان بابلسر رضایت‌بخش است، اظهار داشت: با استفاده از مشارکت مردمی می‌شود برای بهبود وضعیت محلات بهترین و بیشترین بهره را برد.

وی با بیان اینکه در این وضعیت حاد اقتصادی توانستیم با استفاده از مشارکت خوب مردم شهرستان بابلسر اقدامات خوبی انجام دهیم، افزود: با مشارکت مردمی از سهمیه قیری که به این شهرستان اختصاص یافت توانستیم روزی یک کیلومتر آسفالت راه روستایی انجام دهیم.

محسن‌پور با اعلام اینکه تاکنون حدود ۴۰ کیلومتر از راه روستایی آسفالت شد، گفت: آسفالت صدکیلومتر در دست اجرا است.

معاون فرماندار بابلسر با اشاره به اینکه آنچه روستاهای بابلسر را از روستاهای مازندران متمایز می‌کند مشارکت بالای مردمی است، خاطرنشان کرد: از بعد انقلاب تاکنون برای ۳۰ کیلومتر از روستاهای بابلسر طرح هادی اجرا و ۱۲۰ کیلومتر راه روستایی آسفالت شد.

وی با بیان اینکه نداشتن راه دسترسی به دریا یکی از دغدغه‌های اصلی مردم و مسئولان بخش بهنمیر بود، اذعان داشت: از آنجا که این پروژه یکی از پروژه‌های حیاتی این بخش بوده و نقش مهمی در توسعه این بخش دارد از سوی نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار یک میلیارد تومان برای زیرسازی آن اختصاص یافت.

محسن‌پور به جاده نیروی هوایی اشاره و با بیان اینکه حدود ۲۰ سال در بحثبازگشایی اینجاده با مشکل مواجه بودیم، تصریح کرد: در حال حاضر دیوار چینی اینجاده آغاز و پیمانکار به‌زودی فعالیتش را آغاز می‌کند.

وی در پایان خواهان حمایت خیران مدرسه‌ساز در امر مدرسه‌سازی شد و افزود: در بحثتولید کارخانجات نیز نیاز به حمایت خیران داریم.

انقلاب جاده سالن اجتماعات فرماندار مدرسه نماینده مردم کیلومتر راه آسفالت بابلسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر