کد خبر: 165063 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خبرداد:

شرکت شهرک های صنعتی در راستای اجرای فاز توسعه این شهرک، از سرمایه گذارانی که بدنبال تولید و ایجاد اشتغال در این منطقه هستند استقبال می کند.

با حضور موسوی مدیرعامل و معاونین شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران و جمعی از صاحبان صنایع مستقر در شهرک صنعتی مرزن آباد، مشکلات این شهرک بررسی شد.

به گزارش ایلنا از ساری، سید مصطفی موسوی در این جلسه گفت: در حوزه مرزن آباد، با پیگیری صورت گرفته، فاز توسعه در حال انجام است و بایستی شرایطی را فراهم کنیم تا، هم سرمایه گذاران قوی و توانمند در این فاز مستقر شوند و هم اینکه اراضی راکد شناسایی و تعیین تکلیف شوند تا زمین‌های صنعتی بدست سرمایه گذاران واقعی سپرده شوند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود: شرایط زمین در استان محدود است و باید هرچه سریع‌تر نسبت به زمینهای راکد تصمیم قاطع اخذ شود و در این راه، هیچ مماشاتی هم نباید صورت گیرد.

موسوی اظهارداشت: برنامه‌های پروژه‌های زیرساختی براساس اولویت و ضرورت و به تفکیک هر شهرک و ناحیه صنعتی تدوین شده و اجرایی خواهد شد.

وی تصریح کرد: باید از همیاری و هم افزایی واحدهای تولیدی برای رفع مشکلات استفاده شود و با تمام توان، به‌دنبال کاهش دغدغه‌های تولیدکنندگان و صنعتگران مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی هستیم.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خاطرنشان کرد: مازندران دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوان برای سرمایه گذاری بوده و با توجه به استفاده بهینه از ابزارهای مناسب برای جذب سرمایه گذاران توانمند و استفاده از منابع، می‌توان این پتانسیل‌ها و ظرفیت‌ها را به فعالیت رساند.

سید مصطفی موسوی یادآور شد: شهرک صنعتی مرزن آباد یکی از شهرکهایی است که با توجه به شرایط اقلیمی، بستر ویژه‌ای برای سرمایه گذاری و تولید بوده و شرکت شهرکهای صنعتی نیز در راستای اجرای فاز توسعه این شهرک، از سرمایه گذارانی که بدنبال تولید و ایجاد اشتغال در این منطقه هستند استقبال می‌کند.

ایجاد اشتغال زمین سرمایه سرمایه گذاران سرمایه گذاری مشکلات ساری صنعتی شهرک فاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر