کد خبر: 164585 A

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران:

دشمن برای نابودی جمهوری اسلامی از همه ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری استفاده کرد و وجود همه امکانات و تجهیزات آنان مردم در مقابل دشمن ایستادند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه انقلاب ایران یکی از پدیده های بی نظیر جهان است، گفت: تمام دنیا بر علیه ایران بود و از همه توطئه ها برای نابودی این کشور استفاده می کرد خوشبختانه موفق نمی شدند.

به گزارش خبرنگارایلنا از، علیرضا یونسی عصر پنج شنبه در جشن خانوادگی جامعه کارگری مازندران در سالن هلال احمر ساری، بیان کرد: دشمن برای نابودی جمهوری اسلامی از همه ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری استفاده کرد و وجود همه امکانات و تجهیزات آنان مردم در مقابل دشمن ایستادند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن به این نتیجه رسید که با این مردم، ملت و رهبری نمی شود با آنان مقابله کنندو این موجب ترک برداشتن سقف تحریم شدو برگشت آرامش به جامعه ایران شد.

یونسی یکی از مشکلات اساسی کشور را مشکل اقتصادی عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی کشور، گفت: امروز در شرایط سخت اقتصادی اولویتی جزء چاره ای برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها نداشت چرا که مجلس این امر را تصویب کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران با اشاره به ظرفیت های استان، اذعان داشت: مازندران با توجه به ظرفیت های بالقوه و بالفعل همانند دریا، جنگل، دشت، آب و خاک مناسب باید برای سازندگی و توسعه کشور و استان از اینها استفاد کرد.

یونسی خواستار راه اندازی نهضت کار و تلاش شد.

اجرای فاز دوم هدفمندی ایران جامعه جمهوری اسلامی جنگل جهان مشکلات مشکلات اقتصادی هلال احمر ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر