کد خبر: 164448 A

مدیرعامل آبفای مازندران:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران از حل مشکل فاضلاب اهالی مناطق مرکزی و کمربندی شرقی بابل با اجرای دو طرح خبر داد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران از حل مشکل فاضلاب اهالی مناطق مرکزی و کمربندی شرقی بابل با اجرای دو طرح خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران، ذبیح‌الله ذاکری در دیدار با حجت‌الاسلام ناصری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی از حل مشکل فاضلاب اهالی مناطق مرکزی و کمربندی شرقی بابل با اجرای دو طرح خبر داد.

وی گفت: برای تسریع در اجرای فاز دوم طرح فاضلاب شهر بابل، دو طرح برای افزایش ظرفیت تلمبه‌خانه مرکزی میدان حمزه‌کلا و اجرای خط انتقال در مسیرهایی که دچار انفصال هستند و نصب انشعاب مناطق نواب و بیدآباد به مناقصه گذاشته شد که پس از انتخاب پیمانکار، عملیات اجرایی آن به سرعت آغاز می‌شود.

وی به تولید آب شرب به میزان یک هزار و ۴۱۰ لیتر در ثانیه در شهرستان بابل اشاره کرد و یادآور شد: با جمعیت فعلی حدود ۶۲۵ لیتر در ثانیه با کمبود آب مواجه هستیم.

ذاکری با اشاره به اینکه راه حل اصلی حل مشکل کمبود آب شرب شهرستان بابل، آبرسانی از طریق سد البرز است، تصریح کرد: عملیات انتقال آب از سد البرز توسط همکاران آب منطقه‌ای مازندران در دست اجراست.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نیز بر تامین آب شرب و ادامه فاز دوم فاضلاب شهر بابل تاکید کرد.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری خواستار اجرای طرح فاضلاب در بخش مرکزی و کمربندی شرقی بابل به علت بالابودن سطح آب‌های زیرزمینی و مشکل دفع بهداشتی فاضلاب در این مناطق شد.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مجلس شورای اسلامی مناقصه نماینده مردم ساری مناطق فاضلاب مرکزی بابل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر