کد خبر: 157641 A

با حضور معاون امور عمرانی استانداری مازندران؛

طی مراسمی با حضور معاون امور عمرانی استانداری مازندران، مدیر کل جدید روستایی و امور شوراهای استانداری مازندران معرفی شد.

طی مراسمی با حضور معاون امور عمرانی استانداری مازندران، جمعی از مدیران کل ستادی و همکاران اداره کل روستایی مازندران مدیر کل جدید روستایی و امور شوراهای استانداری مازندران معرفی شد.

به گزارش ایلنا، در این مراسم نبیان با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۳ به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: خدمت رسانی به مردم مظلوم روستا‌ها که ولایتمدارند و در تمامی عرصه‌ها حضوری فعال دارند افتخاری بزرگ است.

وی افزود همه باید تلاش کنیم تا فرهنگ را در روستا‌ها جاری و ساری نمائیم و این به عزم جدی نیاز دارد.

نبیان تاکید کرد: اختصاص قریب ۵۰ میلیارد تومان اعتبار به دهیاری‌های مازندران در سال ۹۲ بیانگر توجه جدی دولت به روستاهاست.

معاون امور عمرانی استانداری مازندران خواستار تلاش و همت مضاعف برای خدمت به مردم عزیز روستا‌ها شد و از زحمات آزادی کناری در مسئولیت اداره کل روستایی استانداری مازندران تقدیر و تشکر نمود و جان الله عبدی را به عنوان مدیر کل جدید این حوزه معرفی کرد.

در این مراسم عبدی مدیر کل جدید دفتر امور روستایی و شورا‌ها ضمن تشکر از حسن اعتماد استاندار مازندران و معاون امور عمرانی، نظارت جدی بر عملکرد دهیاری‌ها، مدیریت پسماند روستایی، تقویت دهیاری‌ها و شرکت‌های تعاونی دهیاری‌ها، شناسایی توانمندیهای اقتصادی و اشتغال در روستا‌ها، پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، ارتقاء سطح آگاهی دهیاری‌ها، مشارکت مردم در امور عمرانی روستا‌ها و برنامه محور کردن دهیاری‌ها و تلاش برای افزایش اعتبار دهیاری‌ها را از جمله اولویت‌ها و سیاستهای راهبری بر‌ای فعالیت در این اداره کل اعلام کرد.

اشتغال اقتصاد امور روستایی خدمت رسانی به مردم دولت معاون مازندران ساری امور روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر