کد خبر: 157473 A

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل خبرداد:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل، از آغاز رسمی فراخوان شرکت علاقه‌مندان برای شرکت در نخستین جشنواره فرهنگی و هنری نوروز با عنوان " تی‌تی " در این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل، از آغاز رسمی فراخوان شرکت علاقه‌مندان برای شرکت در نخستین جشنواره فرهنگی و هنری نوروز با عنوان «تی‌تی» در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از آمل، محمد محمدی گفت: نخستین جشنواره فرهنگی و هنری آمل با عنوان ‌تی تی در رشته‌های شعر، نمایش و عکس روزهای ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت در دو مجتمع فرهنگی وهنری ولی عصر(عج) و امام خمینی(ره) آمل برگزار می‌شود.

وی افزود: ‌ در بخش بخش شعر علاقمندان می‌توانند آثار خود را در قالب‌های سنتی، آزاد(نیمایی، سپید)، کودک و نوجوان، ترانه و شعر بومی(زبان‌های محلی) حداقل دو و حداکثر ۵ قطعه شعر تایپ شده در کاغذ آ ۴ تا دهم اردیبشهت ماه ارائه کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل گفت: ‌ در بخش نمایش تولید آثار نمایشی ممتاز، ارسال متن نمایش یا فیلم نمایش در جشنواره تا ۲۱ فروردین ماه برای علاقمندان زمان اعلام شده است.

محمدی تصریح کرد: ‌ علاقمندان برای شرکت در بخش عکس جشنواره فرهنگی و هنری ‌تی تی حداقل ۵ عکس از سال ۹۲ تاکنون خود را تا ۵ اردیبهشت ماه به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

وی گفت: دبیرخانه جشنواره فرهنگی و هنری ‌تی تی در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) واقع آفتاب ۳۶در خیابان امام خمینی(ره)، راه اندازی شده است.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آمل، به اهداف برگزاری این جشنواره اشاره کرد و افزود: ایجاد بستر مناسب برای کشف استعداد‌ها، انعکاس هنرمندانه موضوعات مختلف، اشاعه و ترویج فرهنگ ادبی، گرامیداشت تولید کنندگان و پدید آورندگان آثار بر‌تر فرهنگی و کمک به انتشار گسترده‌تر آثار ادبی با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل برگزار می‌شود.

محمدی بیان کرد: به نفرات اول تا سوم این جشنواره به ترتیب به نفر اول تندیس جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به نفرات دوم لوح تقدیر و هدیه نقدی و به نفرات سوم لوح تقدیر و هدیه نقدی در هر بخش اهدا می‌شود.

اداره فرهنگ و ارشاد امام خمینی ترویج فرهنگ شعر شورای اسلامی شهر فرهنگی و هنری فرهنگی هنری نوروز ولی عصر فراخوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر