کد خبر: 156292 A

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران خبرداد:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از تشرف بیش از ۵ میلیون زائر به امامزادگان و بقاع متبرکه این استان از ابتدای اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری تاکنون خبر داد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از تشرف بیش از ۵ میلیون زائر به امامزادگان و بقاع متبرکه این استان از ابتدای اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری تاکنون خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ستار علیزاده با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون سه وقف جدید در استان به ثبت رسیده است، اظهار داشت: برپایی خیمه‌های معرفت و ایجاد غرفه‌های مشاوره وقف موجب تشویق مردم ولایتمدار مازندران به ثبت وقف‌های جدید در سال جاری شد.

وی با بیان اینکه طرح آرامش بهاری با هدف پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی در ۲۵۰ بقعه متبرکه مازندران اجرایی می‌شود، بیان داشت: برپایی خیمه‌های معرفت و ایجاد غرفه‌های مذهبی و مشاوره وقف در تبلیغ و ترویج وقف اثرگذار است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون چندین توریست از کشور یمن و از کشورهای آسیای میانه به زیارت امامزادگان مازندران تشرف یافتند.

وی با بیان اینکه طرح آرامش بهاری در مازندران با برنامه‌ریزی دقیق و مدون در حال انجام شدن است، اذعان داشت: بیشتر فرمانداران و ائمه جمعه شهرستان‌های استان از امامزادگان مجری طرح آرامش بهاری بازدید کردند.

این مسئول عنوان داشت: اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران تمام تلاش خود را برای برگزاری هرچه بهتر طرح آرامش بهاری و جلب رضایت مسافران نوروزی به کار گرفته است.

علیزاده از تشرف بیش از ۵ میلیون زائر به امامزادگان و بقاع متبرکه این استان از ابتدای اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری تاکنون خبر داد.

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران اسکان مسافران نوروزی اوقاف و امور خیریه روابط عمومی طرح آرامش بهاری طرح نوروزی مسافران نوروزی یمن مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر