کد خبر: 156291 A

معاون گردشگری مازندران:

از ۲۸ اسفند ۹۲ تا ۱۰فروردین ۷ میلیون و ۴۰۴ هزار و ۲۹۴ نفرشب اقامت در این استان ثبت شد / از آغاز طرحهای نوروزی تا ۱۰ فروردین، ۳۲۱گزارش مردمی به کمیته خدمات رسانی و رفاه ستاد اجرایی خدمات سفر استان ارسال شد.

معاون گردشگری اداره کل میراثفرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی مازندران گفت: از ۲۸ اسفند ۹۲ تا ۱۰فروردین ۷ میلیون و ۴۰۴ هزار و ۲۹۴ نفرشب اقامت در این استان ثبت شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری " حسین باقری " در ستاد اجرایی خدمات سفر استان در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه در این مدت بیش از ۹هزار و ۹۲بازدید از مراکز اقامتی، پذیرایی، دفاتر خدمات مسافرتی، صنوف مختلف به عمل آمد، افزود: ۱۲۹ مورد تشویق و ۱۶۱ مورد تذکر و اخطار کتبی گزارش شد.

وی، با اشاره به ارسال ۵۶۵پرونده تخلف به تعزیرات حکومتی و مراجع قضایی، افزود: از آغاز طرحهای نوروزی تا ۱۰ فروردین، ۳۲۱گزارش مردمی به کمیته خدمات رسانی و رفاه ستاد اجرایی خدمات سفر استان ارسال شد.

باقری، ادامه داد: دراین ایام ۵۸هزار و ۸۹۱ لیتر بنزین معمولی و سوپر، ۱۷ هزار و ۷۰۰ هزار لیتر نفت گاز و ۱۵ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۶۰۷ CNGتوزیع شد.

معاون میراثفرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی مازندران با اشاره به نصب ۳ هزار و ۴۰۱علامت و تجهیزات ایمنی در محورهای استان، افزود: ۲ هزار و۴۴۸ متر گاردیل در این مدت بازسازی شد.

باقری، تعداد گشتهای انتظامی، راهور، پلیس راه و همیاران پلیس را ۱۶ هزار و ۹۲۳ مورد دانست و گفت: در این مدت ۸۷۹ گشت کنترلی و نظارتی درسطح شهرستانها و استان انجام شد.

معاون میراثفرهنگی، صنایع دستی و چهانگردی مازندران، با بیان اینکه از آغاز سفرهای نوروزی تا کنون ۲۰نفر در اثر تصادف جان خود را از دست دادند، افزود: ۲ هزار و۲۲۸ نفر از مصدومان ناشی از تصادف در مراکز درمانی واورژانسها پذیرفته شدند.

وی، تعداد ماموریتهای تصادفی و غیر تصادفی توسط اورژانس ۱۱۵ استان را ۳ هزار و ۶۵۱مورد اعلام کرد و گفت: ۴۳۴ ماموریت نیز توسط گروه امداد و نجات جمعیت هلال احمر مازندران به ثبت رسید.

باقری، ادامه داد: درا ین مدت ۵ هزار و ۱۹۹کیلوگرم موادغذایی فاسد کشف و معدوم شد.

وی، تعداد تورهای ورودی و یکروزه به استان مازندران را ۸۵ مورد دانست.

استان مازندران امداد و نجات جمعیت هلال احمر بنزین پلیس راه تصادف تعزیرات خدمات رسانی سفرهای نوروزی گردشگری نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر